Kolumny do yamaha rxv771

slavi22

New member
myślałem się zmieścić w 1000-1400
metraż 60m2
muzyka różna ale nie poważna i metal
ktoś mi proponował nowe melodika chyba bl40 za 2500 ale narazie za duzo dla mnie
nie chce do końca kupić w ciemno
ostatnoio widziałem takie kolumny
Klipsch RF-52, JBL ES80, Avance Omega 509 MKII,
B&W 602.5 S3
MAGNAT VICTORY 800,
KLIPSCH F2, KLIPSCH SYNERGY F3
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie ta kwota na ten metraż:( Z tych co podałeś, tak pobieżnie przeglądając to chyba najbardziej odpowiednie do wielkości salonu i preferencji muzycznych są Klipsch F3, tylko nie wiem jak spodoba Ci się zgranie z dość jasno grającą Yamahą? Do Klipsch osobiście bym wolał coś bardziej ciepłego, ale to kwestia gustu. No i mocniejszy ampli też by się przydał, ale rozumiem że budżet mocno ograniczony.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
szkoda że taki budżet, ja osobiście polecił bym Ci coś z Monitor Audio. Dobrze się to zgrywa, bynajmniej dla mnie i dla wielu innych:)
 

slavi22

New member
dostałem w spadku kolumny hambuskiej firmy Dynamik Akustik
zastosowane są w nich 2 głośniki średnionisko tonowe Eton 7-382\32hex i głośnik wysokotonowy Dynaudio d28AF jak się okazało wysokotonowe mają cewki przepalone a etony pozrywane podłączenia. Oddałem na razie do fachowego serwisu i będą jak nowe. Pamiętam jak grały to było nieżle. Zobaczymy jak teraz będzie. Nowe kosztowały ok 2,5 DM. Jak już poskładam to wkleje zdjęcia
pozdrawiam
 

slavi22

New member
głośniki naprawione i dokupiłem takie same dodatkowo graja bardzo dobrze.
Znajomi znający sie na takich rzeczach sa pod wrażeniem.
więc na razie mam po kłopocie.
Ale potrzebuje podpowiedzi
potrzebuje kolumny satelity
ale na razie do użytku w drugiej strefie w sypialni.
co proponujecie bardzomałego aby za bardzo nie rzucało sie w oczy i jeszcze w miare gralo.
na pewno z drugiej reki.
pozdrawiam
 
Do góry