Kolumny do Marantz sr 5004

radek-o

New member
Witam.
Chciałbym kupić kolumny podłogowe. Docelowo amplituner Marantz sr 5004. Pokój 20m2, muzyka/filmy 60/40 %. Muzyka jaką preferuję to głównie rozrywkowa, pop, lubię 50cent itp. Jednak fajnie czasem by było posłuchać coś spokojniejszego (tylko czasem). Po prostu chciałbym kupić coś z wykopem i mocnym basem.
Oczywiście jeszcze jest kwestia kolorystyki i kształtu i tu sprawę przejmuje żona :-( nie mogą być to jakieś wielkie klocki typu mission m35i, klipsch F3 itp., tylko coś zgrabniejszego i ładnego. Będą musiały stać około 30 cm od ściany i tu może byc lekki problem z tylnym BR.
Moje typy to:
Wharfedale 10.6
Dali concept 6
Paradigm 7 v.6 lub 7 v.5 (nie wiem w czym jest różnica śrubki, okleina i ... ?
Monitor Audio RS6 lub BR6, lub RX6
Cena za zestaw 2-3 tys. wiadomo im mniej tym lepiej dla domowego budżetu.
 

radek-o

New member
Zapomniałem jeszcze o jednym typie
Wharferale evo2 30
Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie śmiało. Ma być wykop.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy takiej muzie to wypadnie po odsłuchu na BR6 od Monitor Audio. F3 za duże, m35i cięzkie do upilnowania przez wzmacniacz, concept 6 za małe itd.
 

radek-o

New member
Blackninja a co myślisz o paradigm monitor 7 v.6 ? W jakiej cenie można dostać u Ciebie Monitor Audio BR6 i Paradigm 7 v.6 lub 7 v.5
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
7v6 fajne kolumny wyraźny dzwięk trochę twardy bas i ciężko ustawne w pomieszczeniu, lepsze od 7v5. Mocny konkurent i łatwiej ustawny BR6. Ceny lecą na PW.
 
Do góry