Kolumny do Cambridge Audio 640A V2 do około 2000

koll

New member
Witam, posiadam wzmacniacz taki jak w nazwie tematu, odtwarzacz Kenwood DP-7060. Aktualnie posiadam kolumny Diory Polaris 180, które są pozostałością po poprzednim zestawie. Słucham szeroko pojętego rocka w pokoju około 20m2. Widziałem podobny temat, jednak tam budżet i muzyka były inne. Zastanawiałem się nad Tonsilami Siesta i Monitor Audio M4 lub MR4. Nie byłem jeszcze na odsłuchu żadnych z nich, lecz chciałbym mieć nieco więcej możliwości do porównania. Co sądzicie na ten temat?
Pozdrawiam
 

koll

New member
Dzięki za odpowiedź. Myślałem nad BX6 jednak wykraczają one ponad mój budżet. Teraz chcę zmienić Polarisy na coś co będzie grało w miarę szczegółowo i ogólnie na dobrym poziomie, jednak docelowe kolumny za około 4-5k to kwestia jakiegoś czasu. MR6 nie będą się dusiły w moich 20 metrach? Faktycznie są nieco bardziej zachęcające, a ten jeden niskotonowy jest chyba warty dopłaty. Muszę odsłuchać wszystkie wspomniane modele i wtedy decyzja na pewno się rozjaśni.

Poprawka, pokój ma 17,5m2, nie wiem skąd mi się wzięło 20.
 
Ostatnia edycja:

koll

New member
Od takich zespołów jak Marillion czy The Police przez Dire Straits do The Pixies i Nirvany (ale głównie z unplugged ;)) czy Slade. Ale raczej nie lubię gitarowej sieczki jeśli o to chodzi.
 
Do góry