Kolumny 5.1 jakie?

Cyborg65

New member
Wielkie dzięki za tak przedstawiony temat.A F1 dużo gorsze są od F3?pytam zewzględu na gabaryty.
A twoja opinia na temat innych producentów w tej cenie

Jak chcesz żeby ci szybko przeszły f1 to wystarczy ich posłuchać stoją w każdym molochu.W cenie F1 to niestety cudów nie oczekuj chyba że allegro
to całkiem inna rozmowa.No i wpisz sobie w goglownicę ceneo a w nim to co szukasz i masz wszystkie ceny,przynajmniej orientacyjnie.
P:lol:zdrawiam
 

vmaestro1

New member
cene F1 już sprawdzałem ,są tańsze,a co sądzicie o Roth 1self OLi31 5.1 w cenie F3 ale jak grają niemiałem jeszcze okazji odsłuchu
 

killpit

New member
Klipsch F3 grają lepiej od F1 (pełniejsza gama dzwięku aczkolwiek nie jest aż tak duża różnica jak w gabarytach) dynamika w F3 jest powalająca ,ale żeby o tym rozmawiać musisz posłuchać.Podłączyłem masę takich zestawów i uważam za naprawdę świetne głośniki.
Pamiętaj że to musi się tobie podobać nie nam :)
Głośniki warte uwagi to Jamo 606,Dali Concept 8,QQ6000,proponuję odsłuchać sobie bedziesz dużo mądrzejszy :)
 

vmaestro1

New member
dzięki za wypowiedź,proponujesz odsłuch Jamo 606 dlaczego nie 608-ki,może jutro gdzieś odsłucham Jamo. Jeszcze raz Dz za wypowiedź i propozycję
 

schwarz

New member
S608 to fajniejsze kolumny. Ładniej brzmią i są mocniejsze. Czytałem kilka dni temu test S606 i S608 na jakiejś niemieckiej stronie i wniosek był taki: zdecydowanie warto dopłacić do S608...;-) Ciekawe co ci się spodoba.
 
Do góry