Kolumny 5.0 do avr-1611 (pokój ok.18m2, ps3, filmy, muzyka)

getek

New member
Witajcie,

śledzę wątki na forum z zaciekawieniem od pewnego czasu. Przyszła pora na mnie - nabyłem w dość okazyjnej cenie ampli denona 1611. W chwili obecnej podłączone mam do niego kolumny ze starej wieży sony. Jak pewnie wiecie jest gorzej niż tragicznie. Przyszła więc pora na zakup kolumn. Póki co rozglądam się za systemem 5.0. Zestaw będzie wykorzystywany w głównej mierze do ps3 i filmów. Muzyka zdecydowanie najrzadziej.
W chwili obecnej rozważam zakup jamo s506 - czy nie będą za duże do takiego ułożenia w pokoju? Pokój ma 18m2 i jest w prostokącie. Szafka rtv będzie na długiej ścianie. Szerokość pokoju to ok. 320cm.


Czy możecie polecić jakąś sensowną alternatywę?
 

getek

New member
W kwestii pieniędzy powiem tak - nie chciałbym za dużo wydawać. s506 znalazłem za 1200zł i jest to w pełni akceptowalna kwota. Załóżmy, że wolałbym jej nie przekroczyć, jednakże mam bufor 300zł.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym budżecie to jeszcze QUADRAL QUINTAS 5000. Jeśli głównie do kina i gier to pomyśl o subie. Napisz do Blackninja zapytanie np. na zestaw JAMO S 506 HCS 3+SUB 210. Ma dobre ceny, pewnie niedużo do tych 1500zł będziesz musiał dołożyć.
 

flesiek

New member
ja moge ci polecic QQ5000. graja mi z denonem 1612 i jestem zadowlony.
teraz rozgladam sie za subem bo pomimo ze fronty w tych quadralach maja glosnik basowy z bassreflexem to po 2miesiacach stwierdzilem ze basu jednak za malo :)
 
Do góry