Kolumny 4ohm i 8ohm

jumper.as

New member
A więc jest możliwość kupić lx76 w cenie 4680zł przy obecnym kursie korony norweskiej Stereofil - Butikken for stereo og hjemmekinoelskere i Grensen 9! ale nie chcę kupić bo tanio tylko chcę posłuchać razem z innymi amplitunerami żeby mieć porównanie i być pewnym że to jest to czego szukam. Już raz kupiłem vsx527 bo cena była atrakcyjna nie słuchając go wcześniej i bardzo się rozczarowałem jak podpiąłem to pod moje kolumny. Zaznaczam, że kolumny kupiłem po odsłuchach tylko, że na wzmacniaczu i urzekły mnie dźwiękiem jaki z siebie wydobywają. Ok to ja teraz szybko na lotnisku jadę i lecę na weekend na wesele do kumpla do Polski. Pozdrawiam
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak chcesz sobie powtorzyc efekt "wow" po kupnie nowego ampli, taki jak byl na odsluchach przy wzmacniaczu stereo, to zebys sie nie zdziwil.
Zaden z wymienionych ampli, nie da Ci tego co uslyszales, zapewniam Cie.
Z takim nastawieniem, ja bym sie koncentrowal na duecie, ampli+wzmak.
W tym wypadku tanszy ampli, jezeli budzet Cie ogranicza + wzmacniacz po preoucie.
Chyba ze bierzesz pod uwage, ew. kupno w przyszlosci wzmacniacza.
Jezeli nie, to mozesz miec powtorke z rozrywki. Ktos, kto sie zakochal w swoich kolumnach, a odsluchiwal je wczesniej na wzmacniaczu, nie powtorzy tego w domu na ampli tej klasy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zadny w Twoim zalozonym budzecie, moim zdaniem ampli ktory jest w stanie konkurowac z wzmacniaczem o wartosci rynkowej ± 3000zl, to nic ponizej 10tys, a i tutaj bym mocno polemizowal.
Uzywany wzmacniacz Technicsa za 500zl z allegro, wciagnie Twoj, moj, czy kazdy ampli w temacie stereo. Wiem, bo takie doswiadczenia przeprowadzalem i nie sa to drobne roznice. Oczywiscie, jezeli ktos nie ma specjalnych wymagan, to nie bedzie plakal i te roznice sie moga zacierac.
W kazdym badz razie, jezeli masz do wydania ± 5tys. i chcesz miec pewnosc co do stereo, to nic innego Ci nie zostaje jak duet. Dam Ci tu przyklad Marantza, ale mozesz sobie wpisac dowolnie inna marke. Amplituner sr5/6xxx + pm7004, czyli 3200zl + 2000zl, za 5tys. masz super stereo i bardzo dobre kino.
Dla kogos, kto szuka bezkompromisowego rozwiazania, a chce miec kino i stereo w jednym, nie ma lepszego rozwiazania w tej cenie. Nie podlega to zadnej dyskusji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jumper.as

New member
Zależy mi bardzo na dobrym dźwiêku stereo, ale muszę pòjść na kompromis z moją żoną (ah te baby) i nie mam miejsca na postawienie dodatkowego klocka takiej samej wielkości jak amplituner bo musze jeszcze jakimś cudem znaleść miejsce na glosnik centalny. Ale z tym wzmacniaczem chyba sam to przetestuje bo tak się składa, że mam wzmacniacz technicsa su-v470 i kolumny technicsa sb-t200 w PL i może mi się uda go podać przez kumpla do mnie do NO. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jumper.as

New member
Hmm.. nic mi nie pozosaje jak zrobić zdjecia i pokazać jak to u mnie wygląda i może wtedy wspólnymi siłami coś wykombinujemy, ale to dopiero za tydzień.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam Harmana i daje sobie rewelacyjnie radę.
Nic mu nie spływa, chyba że ktoś słucha po kilku głębszych to wówczas wszystko jest możliwe.
 

jumper.as

New member
Ok Panowie i Panie jak są :) wróciłem w śrdę do No, we czwartek dzwoniłem do stereofil i pioneek już poszedł, ale to nie problem. Na sobotę umówiłem się na odsłuchy z moimi kolumnami więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Na pewno będzie pioneer nowe modele, nad i zobaczę co jeszcze będą mieli ale napewno odpuszczę sobie onkyo za jego wielkość. Postaram się opisać później wrażenia. Jeśli się okaże, że będzie lipa to pomyślę o wzmacniaczu. Pozdrawiam
 
Do góry