kolejny dylemat przy 46" - co wybrać ???

don111

Banned
widzę że kolego don111 to chyba przedstawiciel panasonica bądź co najmniej na prowizji bo co drugi wątek w zapytaniu o przeróżne TV w różnych warunkach to ma jedną odpowiedź 50G30, choć mi początkowo przyznał że dla mnie za duży .... nie ma co super doradca ....

Dobra pora wrócić do forumowiczów którzy swoją wiedzą mogą mi pomóc w wyborze TV. Jako że zależy mi na WIFI to zapomniałem o dodatkowym koszcie gwizdka (z tego co widzę to ok 300 zł). Czy kartę wifi wbudowaną pasiadają tylko Samsungi 6500 bądź 6750 ??? Może znacie coś ciut tańszego z już wbudowaną kartą ??
jasne, polecam G30 bo są teraz w śmiesznie niskich cenach, szczególnie wersja 50'
a złej baletnicy przeszkadza rąbek od spódnicy... prąd, teraz wifi... zamiennik kosztuje <150zł

jeśli chodzi o LEDy to ich jakość jest katastrofalna biorąc pod uwagę ich ceny, G30 ma jakość na poziomie 2x droższego LEDa, a często i takiego przebija pod wieloma względami, moim zdaniem jedynie LED z local dimming mogą z nim konkurować (lepszy kontrast rekompensuje inne słabości)
 
Do góry