Kolejne poszukiwania - prosze o pomoc

kaczhor

New member
Witam

Poniżej znajdują się wszystkie istotne dane. czytałem trochę forum i wstępnie wybor padł na Panasonica P46S20E. Terez chciałem ewentualnie potwierdzić ten wybór. Z góry dzięki za pomoc



Odległość od ekranu: ok. 3 m
Jak słońce świeci w pokoju: TV pod oknem, okna są od zachodu, bedą rolety i zasłona
Jak duży jest pokój: ok 4 m x 4m
Preferowana technologia: raczej PLAZMA
Jaki masz obecnie telewizor: LG lcd M237WPD
Jakie programy najczęściej oglądasz: Filmy, informacje
Oglądasz w dzień czy wieczorem: 40% dzień 60% wieczór
Preferowana wielkość telewizora: 46"
Preferowana marka: Nie mam faworyta
Jakie urządzenia będą podłączone: dekoder z aster Euro, PS3 , filmy z kompa Blu-ray, HD DVD, DVD, HDTV
Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 30%-TV Aster , 40%-PS3, 30 %-filmy
Siedzisz na wprost czy również z kątów bocznych:Wprost ale także lekkie kąty boczne
Telewizor ma mieć WiFi: może być
Ma czytać przez USB filmy: może byc
Jaki masz sygnał: kablówka aster bez żadnych Hd
Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: Euro i HDMI
Ile masz kanałów HD: 0 ;(
Ile godzin dziennie ma grać telewizor: około 3-6
Ile osób zasiada przed telewizorem: Dwie
Ma stać czy wisieć: stać
Jaka klasa cenowa: bardziej zależy mi na dobrym stosunku jakość/cena ok. 3000 +/-500
 

kaczhor

New member
Ja się bardzo o okna nie martwię to zawsze można zasłonić, a poza jeśli coś oglądam w dzień to najczęściej jest to TVN CNBC wiec tak naprawdę bardziej interesuje mnie dzwiek niż sam obraz, wieczorami natomiast gdy i tak jest ciemno do gry wchodzą Ps i filmy i to jest mój główny cel.

Przy okazji mam jeszcze pytanie odnosnie sztucznego światła czy ono też możne sprawiać problemy. W pokoju mam 75w zwykła żarówkę w białej obudowie, jak takie źródło światła będzie oddziaływać na tv.

Prosił bym też o jakaś konkretna podpowiedz czy ten model jest ok czy warto może dopłacić do innego....
 

kaczhor

New member
shapr jednak jak dla mnie za drogi, a co do jcv wydziałem jedna cenę tylko w necie na poziomi 5k wiec zdecydowanie za drogo. własnie wróciłem z obchodu po sklepach i wstepnie zdecydował sie jednak na p50s20 z tym że sprzedawca zaproponował mi zamiast tego modelu p50u30 o 200zł droższy i stąd moje kolejne pytanie czy warto dokładać do niego
 
Do góry