kody do pilota Onkyo 605

TomeqK

New member
Proszę o pomoc w sprawie kodów. W tej chwili na ławie leży 4-5 szt różnego rodzaju poilotów. Żona przerażona (moze i dobrze bo niczego nie sknoci:)) Jednak i dla mnei stało się to uciążliwe. Próbowałem przypisać sterowanie posiadanymi urządzeniami pilotowi od amplitunera. Odszukałem kody w instrukcji (CD Sony, DVD Kiss, MD Sony). Postępowałem zgodnie z instrukcją i nic. Czy może te w instrukcji są nieaktualne?
 

zeberko

New member
Mam 604 i do niego (spieprzone) tłumaczenie instrukcji i za nic nie da się według jej wpisać kodu, trzeba zajrzeć do oryginału i według niego czynić.
Więc zamiast jakiegoś tam przycisku, należy razem (w tej samej chwili) przytrzymać przycisk DISPLAY i przycisk, który chcemy ustawić (TV, DVD, CD, itp.) należy przytrzymać to, aż podświetli się ten funkcyjny (po jakiś 3 sekundach) i teraz mamy 30 sekund na wpisaniu danego kodu, po wprowadzeniu 4 cyfry i przyjęciu kodu, powinien dwa razy zaświecić się przycisk funkcyjny.
Za pomocą pilota Onkyo mam "wpływ" na 15 letniego Samsunga (TV - czas na zmiany)i na prawie 20 letniego Sharpa (video - czysta ciekawość).
 

Irasiad

New member
A numery kodów powinieneś dostac razem z 605.Tam jest ich mnustwo i trzeba szukac a na pewno sie trafi-jak nie pierwszy to nastepne.Numery sa 4-cyfrowe.Jeżeli pilot załapie kod to przycisk powinien zamrugac.Ważne też przy wprowadzaniu innego nr kodu =trzeba przedtem zresetowac ustawienie wcześniejsze- przyciska się przycisk danego urządzenia (dvd,sat,etc.) i jednocześnie "L-NIGHT" na 3 sec.Potem można wprowadzic następny kod z listy i tak aż do momentu gdy trafi się ten właściwy -obsługujący dane urządzenia.
 
Ostatnia edycja:

scorpio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest to dodatkowa cieniutka książeczka ,,REMOTE CONTROL CODES"gdzie są zapisane kody do urządzeń różnych producentów.
 
Do góry