Kodowanie pilotów do innych urządzeń

xbeer

New member
Witam,
mam takie pytanie, chce zakodować pilot od amplitunera denona avr 1508 bo ma taką możliwość na inny sprzęt ja chce dołączyć do jego możliwości opcje telewizora (sharp aquos, dvd lg oraz jak sie da dekoder cyfrowy upc) i teraz mam pytanie jak to sie robi czy kazdy pilot ma swoj kod czy kazda firma ma swoj kod czy jak? ponieważ jak szukam kodów do pilota np sharpa pod jego nazwą to znajduje mi tylko jakies listy z kodami do roznych producentów ale np pod nazwą sharp tv jest jeden kod czy ten kod jest tak jak by do wszystkikch tv sharpa czy nie? i tak samo z dvd lg? jak to sie robi?
 

kris_wormwood

New member
Hej, listy kodów mam od pilota uniwersalnego i od pilota do amplitunera, jeżeli by je porównać, to pewnie na obu znajdują się podobne jak nie te same zestawy kodów do różnych urządzeń danej marki, tj. TV, DVD, Sat, itd.

Nie szukasz kodów do konkretnego pilota, tylko do urządzenia. Co prawda dla całej gamy telewizorów jednej firmy stosowane są różne kody, to jednak na pewno coś ci się uda dopasować z listy. Jak programowałem pilota uniw. to do jednego telewizora zadziałał dopiero nasty kod z listy.
 

xbeer

New member
Czy zna ktoś kod pilota mediabox UPC?? Czy wogóle jest mozliwe zakodowanie pilota universalnego zeby działał dekoder cyfrowy do kablówki UPC??
 

bigos86

New member
zaprogramowanie pilota harman 170

witam chciałem zaprogramować pilot z amplitunera harman avr 170 do innych urządzeń niestety nie mam pojęcia jak to zrobić. może wie ktoś krok po kroku jak to zrobić.

pilot harman avr 170

tv samsung ES8000
dekoder cyfrowego polsatu
xbox 360
blu ray samsung
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Zapewniam cie że instrukcja obsługi twojego harmana zawiera wszystkie potrzebne informacje.
 
Do góry