Koda sw5200 czy Paradigm PDR-8 v.4?

geneg

New member
Witam Wszystkich.
Nadeszła jesień i czas dokupić sub'a.
Pokój: 30m2 w bloku.
Przeznaczenie: 90% filmów BD i koncertów DTS. Stereo - jak nie ma innej opcji.
Ampli: Onkyo 578
Kolumny: Koda Harmony K-5200 5.0
Do tego PS3.
Pytanie jaki SUB do tego. Pewnie wcale bym się nie zastanawiał i dokupił Kodę "do kompletu", ale w czasie kupowania sprzętu (styczeń 2011) pamiętam, że sprzedawcy mówili mi o Paradigmie. Wystarczy na taki pokój?
Dzięki za pomoc.
 

mors111

Active member
Bez reklam
zapewne wielu odpisze tobie , że do 30m2 to sub z 20-to cm głośnikiem to za mało

sam mam Dali AW-8 ( też jeden z najmocniejszych subów z tak małym głośnikiem ) i mam go w pokoju 30m2 + 10m2 wnęka i w kinie sprawdza się wyśmienicie ( co prawda same kolumny też nieźle się spisują w kinie , nawet bez suba , a mają tylko po 1x16cm głośnik Visatona ) jednak za cenę tego Paradigma zapewne zakupisz suba z większą średnicą głośnika

nie słuchałem tego Suba , nie wiem jak zagra ale to porządna firma jest ,
skoro też oglądasz "normalnie" filmy to i on zapewne da dobrego kopa w filmie ( jak za bardzo podkręcisz sprzęt to sprzęt może zostać zagłuszony przez kolumny , ale i one muszą być bardzo dobre )
 

geneg

New member
Po temacie

Dziekuję za podpowiedź. Klamka zapadła i dzisiaj kupiłem Paradigm DSP 3100. Oby żona się nie dowiedziała ile to kasy... ;)
Pozdrawiam
G.
 

Vaderus

New member
Bez reklam
... a żonie powiedz, że i tak trzeba było kupić a teraz trafiła się wlasnie mega promocja, to wziąłeś i w sumie to zaoszczędziłeś ;)
Ja tak robię i działa :)
 
Do góry