kobieta woła o pomoc :)

katiaa

New member
Panowie i Panie pomóżcie - mam już kompletny mętlik w głowie - zdecydowałam poświęcić weekend na przeglądanie sieci w poszukiwaniu odpowiedzi jaki lcd wybrać, ale wiem jeszcze mniej niż kilka dni temu. Nie ogarniam tego ;( i chciałam Was prosić o pomoc - szukam LCD 26 cali - gdzieś wyczytałam, że Panasonic TX26 to dobry wybór, ale nie spodziewałam się, że jest aż tyle wersji. Proszę doradźcie bo już tracę resztki ;) rozumu...
 

jaroslawp

New member
katiaa napisał:
...zdecydowałam poświęcić weekend na przeglądanie sieci w poszukiwaniu odpowiedzi jaki lcd wybrać...
Ja poświęciłem 1,5 roku na wybór odpowiedniego tv. Zatem... czytaj, oglądaj po sklepach. Trzymam kciuki.
 

Krotek

New member
skylla1 napisał:
65 ofert na ceneo, więc zapewne wiele z nich jest aktualnych:
Noweszych modeli 26'' nie ma na razie o ile wiem.
Ceneo jest zawsze aktualne, bo jest automatycznie aktualizowane z baza w kazdym sklepie :)))) pozdro
 

skylla1

Member
Bez reklam
Na pewno nie jest. Widocznie mało jeszcze próbowałeś kupować :).
Często towar, zwłaszcza w niskiej cenie, jest tylko na stronie, ale po złożeniu zamówienia okazuje się, że "chwilowo" niedostępny a nastepna dostawa juz za inne pieniadze.
 

kszymon

Klub HDTV.com.pl
VIP
krotek dobrze mówi. Ceny sa aktualizowane na bierząco, natomiast często bywa że chcesz kupić towar i jest niedostępny, mimo że jest na stronie (no a jezeli jest na stronie sklepu to automatycznie sie pojawia na ceneo, a żeby sie przekonać czy go mają aktualnie to już sie trzeba skontaktować ze sklepem)
 

Voy

New member
Bez przesady, az tak stary nie jest. Jasne ze mozna kupic taki z tego roku, tyle ze taki kosztuje 2500, zas LX80 1500. I nie wydaje mi sie, zeby poza MPEG-4 prezentowal soba cos, co warte byloby dolozenia 1000 PLN.
 
Do góry