Klonowanie, a sprawa rozdzielczości.

myca007

New member
Witam,
Mam podłączony Sharp 37X20E do GeForce 8600GT (poprzez DVI -> HDMI). Wszystko chodzi cacy, TV przyjmuje rozdzielczość 1080p. W sterownikach mam zaznaczoną opcję klonowanie obrazu, czyli dokładnie to samo na monitorze i na TV. Wiąże się z tym problem - Rozdzielczość obrazu zarówno na TV i monitorze to 1920/1080.

Niestety ustawienie oddzielnych rozdzielczości do obydwu ekranu nie daje w tym trybie żadnego efektu.

Pomyślałem, że warto użyć DualView (zamiast klonowania). Tutaj da się ustawić oddzielne rozdzielczości jednak, na TV widzę samą tapetę, bez żadnych ikon.

Czy da się jakoś to wszystko zrobić, aby było OK?
 

oki44

New member
Bo jest to dalsza część ekranu, którą masz przecież pustą. Mażesz otworzyć jakikolwiek program (np. do edycji filmów lub zdjęć)i przesunąć go na Sharpa. Mysz z obiektem przechodzi płynnie pomiędzy ekranami.
 

myca007

New member
Aha, rozumiem.
Ale czy jest możliwe takie jakby klonowanie, tylko że z róznymi rozdzielczościami na obydwu wyświetlaczach?
 

blejdd

New member
również podłączam się do zapytania.... mam identyczny problem i przyznam szczerze, ze wkurza mnie kazdorazowe przelaczanie w sterach nvidi monitora...

z gory dziekujemy za pomoc ;) pozdro.!
 
Do góry