Kiss dp-1100

tom_net

New member
Witam
Co sądzicie o tym modelu? Jutro go odbieram, kupiłem bo nie było zbyt dużo pieniędzy (kupiłem le23r71b) a cena 196 zł była zachęcająca.
 

tom_net

New member
Chętnie bym tam popisał tylko jest jeden problem, ponieważ z informacji tam zawartych wynika, że "z przykrością przekazuję tą informacje ale pod koniec stycznia to forum pozostanie przeniesione w stan read only ".

Pomijając ten fakt jak tobie się sprawuje KISS?? Szczerze, pierwszy raz biorę DVD tej firmy, chyba cieszy się jeszcze dobrą renomą. Nie mogę jakoś uwierzyć w DVD tych wszystkich innych firm typu Manta,Bell..coś tam.
Chodziło mi o dość dobre dvd zachowując niską cenę i dobrą jakość i oczywiści z DIVX'em. Mam nadzieję, że dokonałem dobrego wyboru.
 

jacekpj

New member
to moje przygody z KISSem : http://www.kissdivx.pl/forum/viewtopic.php?t=1106&highlight=jacekpj

Dzieki PT hojlo1 od jakiegos czasu (2 lata bez bolu!) wszystkie divxy,mpegi i inne cuda odtwarza moj XBOX i jestem mu (i PT hojlo1) glegboko wdzieczny za to:)

Teraz szukam jak przewalic pliki ts na plyte i potem na stacjonarny odtwarzacz . Moge to robic hobbistycznie bo xbox przywrocil spokoj w moim gniezdzie rodzinnym:)
zalaczam wszelkie wyrazy
 
Ostatnia edycja:

tom_net

New member
Trochę się wystraszyłem i po głębszym zastanowieniu dam sobie może jednak spokój z tym odtwarzaczem // później napiszę co kupiłem i czy w ogóle cokolwiek kupiłem:) Pozdrawiam

No to kupiłem - wybrałem Samsunga P365 zamiast Kiss'a DP-1100, wydaje mi się że to dobry wybór, czyta wszystko bez problemu, z polskimi literami też nie ma kłopotu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry