Kino Panasonic BTT350 i Matroska

micielk

New member
Witam
Jestem szczesliwym posiadaczem kina domowego btt350, musze przyznac ze naprawde dobry produkt, problem jednak pojawia sie z plikami matroska. Otoz film w 1920x1080 dziala bez problemu wyswietlaja sie angielskie napisy wszystko pieknie, jednak po dograniu do pliku mkv polskich napisow plik juz sie nie odpala, probowalem wszystkiego AViMux, MkvToolnix, MediaEncoder, pomimo ze plik z tekstem w formacie SRT jest dodawany w tych programach (i dziala na komputerze bez problemow) to na kinie plik w ogole sie nie uruchamia, zmienialem kodowanie na UTF-8 nic to nie dalo. Co ciekawe napisy odtwarzaja sie w filmach ktore juz byly od razu z napisami, jednak przy probie domuxowania pliku srt wychodzi kwas, moze mi ktos pomoc z tym problemem? Dzieki
 

pkomp

New member
to wywal jedne napisy a wrzuć drugie - może nie czytać polskich czcionek ale wykluczysz chociaż to że nie radzi sobie z kilkoma ścieżkami napisów
 

micielk

New member
problem jest taki ze nie dziala z zadnymi napisami dodanymi przeze mnie, moze to yc jedna sciezka na film moga byc dwie nie ma znaczenia, te ktore byly w pliku dzialaja jak je wywale i wrzuce swoje juz nie dziala, polska czcionka moze byc nie czytana ale powinno zmaiast polskich znakow pokazywac krzaczki a po uruchomieniu pliku jest czarny ekran miga lampka pena i to wszystko
 

micielk

New member
niestety nic nie dalo, udalo mi sie natomiast zmusic do wyswietlania napisow w formacie SSA, jednak wtedy plik nie uruchamia sie na komputerze, ale dziala na kinie, jest na to jakas rada aby dzialalo tu i tu z napisami SSA wmuxowanymi w plik?
 
Do góry