Kino domowe z nagrywarką z twardym dyskiem

konwicki

New member
Jestem dość początkującym użytkownikiem forum. Szukam zestawu kina domowego z nagrywarką. Kolumny powinny w miarę dobrze sprawdzać się przy słuchaniu audio, a poza tym jednocześnie nie być zbyt duże, gdyż moja żona nie chce zagracać pokoju. Cena do 3500 zł. Jedyne, co w przybliżeniu odpowiadałoby moim wymaganiom, to taki Pioneer:
http://www.pioneer.pl/pl/products/42/100/42/RCS-LX60D/index.html
Ma on jednak swoje wady, mianowicie, nie jest pewne, czy obsługuje napisy do filmów Divx z polskimi znakami.
Czy ktoś zna inną podobną konstrukcję?
 

konwicki

New member
Nawet nie chodzi o to, czy się zgodzi, po prostu nie ma na to miejsca raczej. Mój 32 TV LCD Sony stoi na dość szerokiej półce i kolumny obok niego się zmieszczą, ale raczej nie podłogowe.
Więc raczej muszę pozostać przy Pioneerze, skoro nikt nie zaproponował nic lepszego... Zastanawia mnie tylko moc tego zestawu - tak małe głośniki mają po 100W. Jak coś takiego brzmi?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Miniaturyzacja kolumn nie jest możliwa, bo gdyby to sie udało kontrabas miałby 10cm-10 :)

Jako kolumny kup sobie (jak już maja być małe) Infinity Beta HCS.

QLBetaHCS.jpg


Pokaż żonie i czekamy na odpowiedź.
 

konwicki

New member
No cóż, żona zaakceptowała :). Patrząc na parametry, to sprzęt z bardzo wysokiej półki, z czym wiąże się cena. Wątpię, żeby udało się do tego znaleźć nagrywarkę z HD i amplituner za 1500 zł... Ale może się mylę?
 

konwicki

New member
Nie da się ukryć, że obie nagrywarki JVC nie obsługują divx. A to wada nie do przeskoczenia. Amplituner jest OK. Pewnie zdecyduję się na jakiś nieco niższy model głośników i jakąś nagrywarkę Pioneera lub Panasonica, żeby zmieścić się w budżecie.
 

konwicki

New member
Sprzęt typu Manta to ja już mam, tylko po co dublować urządzenia?
Idąc tym tropem można by jeszcze zakupić odtwarzacz CD do muzyki, przedwzmacniacz i wiele innych ciekawych urządzeń...
 

redlum

New member
Bez reklam
tylko ze markowe DVD przewaznie odtwarzanie divxow traktuja po macoszemu - niby dziala - ale nic nie mozesz ustawic - ani wielkosci czcinki, ani jego ustawienia na ekranie, ani koloru - takie bajery sa tylko w tanich odtwarzaczach Dixv :)
 

konwicki

New member
Pytanie do blackninja - za ile można u Ciebie nabyć zestaw
JVC RXD-411+PanasonicDMR-EH67+INFINITY BETA HCS?
No i jakie głośniki o nieco niższych parametrach wchodzą grę, żeby zmieścić się w okolicach 3500-4000 zł?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
JVC RXD-411+PanasonicDMR-EH67+INFINITY BETA HCS........4999

JVC RXD-411+PanasonicDMR-EH67+JBL SCS20....................4000
tylko czy pasuje kolor?

SCS20.jpeg
 
Do góry