Kino domowe z Blurayem - do 2500 - jakie?

wacek123

New member
witam,

planuje w najbliższym czasie zakupić kino domowe do dość niewielkiego (3m x 5m) pokoju.

głównie zależy mi na ciekawym designie, oraz tym, by radził sobie z płytami bluray. audiofilem nie jestem, wiec jakość dźwięku schodzi na drugi plan :) kina przede wszystkim używać bede do ogladania filmów oraz czasem do słuchania muzyki.

ciekawy model który znalazłem:
samsung ht-bd1255 - co o nim sadzicie?

może znacie inne / lepsze zestawy w rozsądnej cenie?

z góry ogromne dzięki za wszystkie posty :)

pozdrawiam!
 

maxlang

New member
Lg hb954

Też długo szukałem i mówiąc szczerze czytając to forum, można dojść do wniosku że wszystkie plastiki to totalny szajs. Zastanawiałem się nad zestawieniem zestawu, ale doszedłem do wniosku, że na sensowny trzeba wydać 4000zł. Myślałem o plastikach:panasonic SC-BT205 i Samsung HT-BD1255, ale ostatecznie kupiłem LG HB954PB za 1990. Kino nagrodzone na targach CES 2009, gra dla mnie super, wygląd extra, możliwości odtwarzacza rewelacyjne, oceny w pismach zagranicznych w większości bardzo dobre. Pokój 25 m2 i mocy starcza w zupełności.

 

krisder

New member
Bez reklam
W kinie a zwłaszcza z bd takie "plastiki" zagrają dość fajnie ale w stereo to już porażka. Posiadałem takie dvd dwa miesiące i pozbyłem się przy pierwszej okazji.
 

masonn

New member
Jak chcesz słuchać dobrego dźwięku to odpuść plastiki albo kup Bose :) tyle że się nie zmieścisz z tym boze do 2500zł

Dołożysz do 3600zł i masz świetny zestaw Onkyo TX-SR577 + QQ5000 + Onkyo BluRay BD507
 

LUPO78

Banned
Jak chcesz słuchać dobrego dźwięku to odpuść plastiki albo kup Bose :) tyle że się nie zmieścisz z tym boze do 2500zł

Dołożysz do 3600zł i masz świetny zestaw Onkyo TX-SR577 + QQ5000 + Onkyo BluRay BD507
z kąd żeś kolego drogi wydziergał taką cenę?to chyba bez vat-u? Onkyo TX-SR607 i Onkyo TX-SR577 w tej cenie będą dobre,ale co do bd to się nie zgodzę bo na pewno będzie lepsze LG bd370,kolumny QQ 500 lub 5000 różnią się tylko bass reflex 500 mają z tyłu i są tańsze,a 5000 mają z przodu i są trochę droższe,ale opcja z bass reflex z przodu jest lepsza
 

wacek123

New member
hej,

ogromne dzięki za odpowiedzi :)

jak już pisałem - nie oczekuję od sprzętu wysokiej jakości audio, a bardziej liczy się wygląd, wiec najprawdopodobniej wybiore LG albo Samsunga :)

jeszcze raz dzieki za pomoc!

pozdrawiam :)
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli zależy Ci tylko na wyglądzie to po co bulić 2.5 koła? Jest sprawą gustu wygląd plastikowego zestawu i czy jest w nim coś pięknego. Trudno twój wybór, a miałem Ci zaproponować taki oto zestaw z gazetki MM, który i wygląda i gra:

Onkyo HTE 577
BD 507
Zestaw 5.0 HTS 700

Wszystko razem - 2699 pln. Być może ktoś bardziej nastawiony na audio skorzysta z tej oferty i po ewentualnej wymianie głośników będzie cieszył i ucho i oczy.:confused:
 
Do góry