Kino domowe, tanie i dobre?

hirszu89

New member
Witam,
Planuję w najbliższym czasie zakup kina domowego ponieważ finansowo nie mogę sobie pozwolić na rarytasy moja cena to 500 zł max. Jeden z zestawów który przyciągnął moją uwagę to kino Panasonica PANASONIC SC-PT170EP są też wersje "-K" i "-S" ale nie mam pojęcia czym się różnią . Kino posiada złącze usb i hdmi odtwarza divx-y tylko nie wiem jak jest z napisami do filmów prosił bym was o opinie tych zestawów, są w dosyć przystępnych cenach około 400 zł
Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedzi
 

batekk

New member
Za takie pieniądze raczej nic porządnego nie kupisz, jedynie plastikowe KD i to tez nie za dobre. Popatrz w MediaMarkt od dziś mają wyrzedaż i może znajdziesz jakieś przecenione KD do kwoty która Cie interesuje.
 

hirszu89

New member
a ile musiał bym wydać i co polecasz?? moje wymagania : 5.1, divx i napisy, usb i hdmi mój pokój ma wymiary 3 na 4 także nie potrzebuję ogromnej mocy
 

batekk

New member
Ciężko powiedzieć, ale jesli chodzi o plastiki to pewnie tak ok 1000pln. Ale już za 2000 pln możesz zacząć myslec o kolumnach + amplituner, nie musisz od razu kupowac pełnego zestawu, zacznij od 2.0 i z czasem dokupuj kolejne głośniki. Pogadaj np. z blackninja lub kiki, powinni Ci coś zaproponować.
 
Do góry