Kino domowe, potrzebna pomoc.

Buziek9

New member
Witam. Jako, że wy jesteście specjalistami w tej kwestii, a ja laikiem, to chciałem was prosić o pomoc w wyborze zestawu dźwiękowego. Otóż posiadam pokój 3m na 3m, więc raczej mały. I tu rodzi się pierwsze pytanie, jaka moc będzie najlepsza do takiego pokoju ? Dodam, że telewizor to Samsung LE32A551. Druga sprawa to taka, jakie to kino ma być. Znaczy ja to bym raczej ujął "Kino" bo fundusze mnie ograniczają. Powiedzmy ze w granicach 600zł. Mam dwa typy :
Panasonic SC-PT160 oraz
Samsung HT-Z110. Czy w ogóle warto inwestować w taki zestaw ?
Nie jestem jakimś kinomaniakiem, czy audiofilem, ale dobrze jest sobie obejrzeć filmik w hd przy tym słuchając sobie efektów dźwiękowych. Posiadam głośniki Logitech Z-3e, różnica przede wszystkim taka, że to 2.1
Czy jest duża różnica pomiedzy tymi co mam, a tym panasem/samsungiem ?

Może jesteście w stanie doradzić coś w podobnym przedziale cenowym, do 600zł jak już wspomniałem.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam, Kuba.


Edit : Ten samsung nie ma hdmi, niestety nie mogę znaleźć nigdzie czy Panasonic ma. Jest w stanie ktoś się wypowiedzieć na ten temat ?
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Z zestawów podanych przez Ciebie to raczej Panasonic.

HDMI - brak
 
Ostatnia edycja:

Buziek9

New member
A Samsung HT-Z210 ? Posiada hdmi, a rzekoma moc to 800W. Ja wiem, że to jest ta RMS, czyli do mocy rzeczywistej temu daleko, ale czy ten zestaw jest wart swojej ceny ?

Albo HT-310. Np na tej aukcji :
aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=569138170
550zł, a specyfikacje ma chyba znacznie lepszą, niż powyższe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry