Kino domowe porada..

Rintin

New member
Witam

Nosze sie z zamiarem kupna kina domowego ewentualnie czegos zeby uzyskac dzwiek przestrzenny ?.Podam co mam

Samsung le32r82b
xbox 360
manta lord 034
dvdrw samsung dvdr-129

Pokoj 10m2 tak wiec glosniki nie moga byc jakies ogromne.Czy istnieje jakis sposob zeby z tego wszystkiego miec dzwiek przestrzenny ?? tak patrze na te kina domowe to malo maja wejsc aux do innych urzadzen hmm.Priorytetem jest zeby dzwiek byl z manty z xboxa 360 no i oczywiscie z dvd w kinie domowym.Jaki model polecacie ?.Jestem kompletnym lalikiem w sprawach dzwieku osobiscie nie slucham muzyki i nigdy sie tym nie interesowalem tak wiec nie wiem co i jak :).


Pozdrawiam.
 

Rintin

New member
1000zl lub troche ponad.Tak jak mowilem glosniki nie moga byc ogromne 10m2 to niewielki pokoj :).
 
Ostatnia edycja:

sebaa

New member
1000 zł to trochę mało aby kupic amplituner z głośnikami. Myśle tu o czym co by grało a nie tylko imitowało kino domowe. Potrzebujesz amplitunera i zestawu głośników 5.0 czyli bez subwoofera. Choć według mnie bez suba to też nie kino.

Jesli nie osobne elementy to zestaw kina który bedzie Ci wzorniczo pasował do TV i nagrywarki czyli Samsung. Na początek przygody z KD wystarczy.

Pozdrawiam!
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Były na wyprzedaży koło 999 :

jbl.jpg


http://www.frazpc.pl/artykuly/441/JBL/ESC/XCITE/Kino/domowe/w/dobrej/cenie
 

Rintin

New member
Hmm ale do takiego kina domowego samsung nie podlacze wszystkiego nagrywarki ,manty,dvd z kina domowego i xboxa 360.Czy jest taki model samsunga ktory ma tyle wyjsc ??.Prosilbym o jakas propozycje link jakis np. :).Ewentualnie z kin domowych moze jakis inny producent posiada wiecej wyjsc na inne urzadzenia ?? tylko jaki ?.

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Raczej wejść. Plastiki są nastawione przede wszystkim na współpracę z samym sobą. Dlatego chcąc mieć więcej wejść musisz się zdecydować na amplituner i zestaw głośników.

ArtS :)
 

Rintin

New member
Ok to moze bede mogl wiecej przeznaczyc ale jak ogladam zestawy glosnikow sa to dosc spore kolumny.Czy istnieje jakis zestaw glosnikow 5.1 niewielkich rozmiarow ? pokoj normalnie uzytkowany a nie zrobiony na sale kinowa czy pokoj rozrywkowy :).Tak wiec zalezy mi na nie wielkich rozmiarach + fajny efekt koncowy glownie filmy i gry.Prosilbym o jakies propozycje jaki amplituner + jakie glosniki ?.Powiedzmy ze nie wiecej jak 2000zl choc chcialbym zeby jak najmniej to kosztowalo :).
 
Do góry