kino domowe - poprosze o pomoc!!! co kupic???

artenax

New member
witam
bardzo poprosze o jakies podpowiedzi jaki zestaw kina domowego moge kupic i gdzie go kupic - chce szybko wymienic sprzet w domu tyle ze jestem do tylu jakies 10lat:) z gory dziekuje za podpowiedzi.
1.budzet 4000zl
2.pokoj:5x5m
3.preferencje: 70% muzyka 30%kino
4.obecnie:CRT panasa -zmiana na plazme pz800 jak tylka ja gdzies od reki dostane
5.bardzo wazne: kolumny duze drewniane i musza byc w kolorze wenge - wszystko mam w takim kolorze
6.i jak mozna o namiar gdzie to kupic jako ze mam zero czasu aby biegac po sklepach - preferuje internet!!!
 

artenax

New member
blackninja napisał:
Z wenge jest problem, bo robią to cienkie firmy maudio, prism lub drogie Cabasse. Nie wchodzą w grę czarne?
wiem juz -sprawdzilem na necie i jest tylko KODA 702 nawet 5200nie ma w wenge...jezeli nie moga to byc wenge- to moga byc mniejsze ale aby graly w miare przyzwoicie...jakies sugestie - jak nie wenge to design musi byc choc ok...dzieki
 

_fresh_

New member
sprawdź Monitor Audio BR w kolorze orzech - kolor pasuje do wenge mebli - u mnie stoi i prezentuje się pięknie, a do tego jakośc dźwięku i wykonanie pierwsza klasa - popytaj zresztą innych ... polecam :)
 
Do góry