Kino Domowe PHILIPS HTS3357 - problemy z polskimi znakami

szelas

New member
Czy ktoś z Was może mi pomóc z problemem polskich liter w DivX'ach???
Chodzi mi o pliki *.txt
Nie udało mi się znaleźć tego nigdzie. Tylko nie piszcie, żeby przerabiać na .srt

Czy ktoś robił już upgrade i czy działa.

Pomóżcie proszę!!!
 

andygol

New member
Dlugosc kabla

Witam.
Napisz prosze jaka jest dlugosc kabli do tylnych glosnikow. zastanawiam sie nad zakupem tego kina. Jaka jest jakosc dzwieku przy sluchaniu muzyki??
Dzieki.
 

mariqu

New member
Polskie Zanki

Można to ustawić bez problemu, w menu Setup, duga pozycja od prawej, na samym dole, w menu DIVX należy wybrać Kodowa nie Europa Centralna, działa bez problemu
 

mariqu

New member
Kable i Jakość

Co do kabli, to przednie po około 3 m (małe głośniki), tylne około 6 m (na stojakach), sub i centralny po około 2m. Przednie i tylne maja te same rezystancje więc można je zamieniać. Kino mam od 2 dni więc jeśli chodzi o odsłuch to wiadomo plastic. Filmy muzyczne bardzo ciekawie, wiele ustawień korektora, płyty muzyczne CD super, zarówno na Stereo jak ina wszystkie głośniki, mp3 i wma bez problemu działało z Creativa podpiętego do USB, odsłuch dość dobry (może trochę zbyt dużo basu). Ogolnie jak na ten sprzęt to dość ładna dynamika, głeboki bas z dużym zapasem. Bez problemu współpracuje po HDMI z moim Sharpem 32RCA1.
Kupiłem to w MediaMarkt za 899 (W-wa Marki, w ElectroWorld 200 metrów dalej jest o 200 zł droższy), jak za te pieniądze uważam że jest OK. Ale wiadomo jeśli ktoś dużo słuchał na sprzęcie 'high' będzie miał inne zdanie.
 

sadija

New member
mariqu napisał:
Można to ustawić bez problemu, w menu Setup, duga pozycja od prawej, na samym dole, w menu DIVX należy wybrać Kodowa nie Europa Centralna, działa bez problemu
Witam, u mojego ojca który ma ten sam model kina zamiast "kodowa'' jest "standard" ale polska czcionka działa poprawnie ustawiając ją na "europa centralna". Natomiast jeżeli jest ustawione na "standard" to zamiast polskich znaków np: ó,ć,ś,ę itp... pokazują się znaki typu ?, !, / itp... generalnie kolega dobrze mówi aby pokombinować w menu DIVIX-a.
Pozdrawiam :)
 

andygol

New member
Szum w glosnikach

Witam.
Bardzo dziekuje za informacje o dlugosci kabli glosnikowych. Zakupilem ten zestaw (HTS 3357), po podlaczeniu slychac delikatny szum w kolumnach. czy tez tak macie?? Oczywiscie slyszalne to jest jedynie przy najcichszych ustawieniach typu "1" i "2", ale w nocy tak wlasnie slucham. Zastanawiam sie czy przyczyna moze byc platanina kabli za szafka z telewizorem....
 

mariqu

New member
Witam,co do szumu to mam podobnie, ale i ja mam plątanine kabli głosnikowych i zasilających. Mam zamiar zlikwidować ten bałagan, co powinno trochę ten efekt zniwelować. A może ktoś testował różnice na SCART i HDMI ? i podzieli się swoimi uwagami.
 

kaczy

New member
Wybaczcie ze podpinam sie pod ten temat ale bede mial pewnosc ze odpowiedzi na interesujace mnie pytania udzila ludzie ktorzy maja ten sprzet ... wiec do rzeczy. W tym tygodniu najprawdopodobniej kupie PHILIPS HTS3357. Wychaczylem go w Saturnie za 775 zł. Powiedzcie mi drodzy userzy tego kina jak ono sie sprawuje? Za ta cene cos innego byscie polecili? Mam sentyment do marki Philips bo wieza tej firmy gra mi swietnie juz od 10 lat. Kino bedzie przeze mnie uzywane tylko do ogladania filmow (nie bede sluchal na nim radia, plyt CD Audio itp) wiec powiedzcie czy mieliscie problem z odczytaniem jakies plyty? Mam duzo plyt DVD+R nagranych w formacie DVD-Video. W specyfikacji technicznej wyczytalem ze ten zestaw czyta wszystko a jak jest w praktyce (filmow avi raczej nie bede ogladal chodzi mi tylko o DVD-Video nagrywane samodzielnie). Dzieki za kazda opinie

Pozdrawiam
 

ramcimcim

New member
Chciałbym dodac coś w kwesti polskich znaków, otorz wszedzie gdzie tylko mozliwe ustawiłem polska w dziewkach w menu w napisach wszedzie, a w menu divx czy mam ustawione standard czy europa centralna mimo to nie mam polskich znaków:( czy ktoś moze powiedzieć mi o co chodzi?? a jak wrzuce orginalne dvd wszytko jest dobrze, moje plyty napewno są dobrze nagrane bo na kompie działają dobrze!
 
Do góry