Kino domowe ok 5tyś PLN

Qusy

New member
Hej,

Proszę o pomoc, opinie. Wcześniej dzięki pomocy na forum wybrałem TV i jestem zadowolony.

Pokój ok 24m2. ze względu na wielkość pokoju w grę wchodzą tylko małe kolumny, no chyba ze mnie przekonacie.

Kina domowego będę używał najwięcej do oglądania filmów na BR oraz TV, PS3, zadziej do muzyki. Zestaw podłącze do TV Panasonic 46G30E, PS3,tubo dekodera N-ki, routera Asus+ dysk 500GB.

Amplituner chciałbym żeby posiadał funkcję internetowe: DLNA, posiadał radio internetowe.

Kolumny:

Zastanawiam się nad

1. Harman Kardon HKTS 60 BQ. Jeszcze nie miałem okazji ich odsłuchać. przemawiają za nimi ich gabaryt oraz oryginalne stojaki

2. Bose acustimass 10. Słuchałem byłem pod wielkim wrażeniem tych plastykowych głośników:) Niestety budżet nie ten :( Chyba, że import z USA- 900 dol. + transport - brak gwarancji. Ktoś kiedyś zamawiał taki sprzęt z USaaa

3
. Bose Cinema Mate 1 SR home theater speaker. Jeden głośnik bez ampli podłączony do TV

Proszę o pomoc i zapraszam do ożywionej dyskusji
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ale te małe kolumny to takie "widzi mi się" czy brak miejsca? Chociaż to trochę głupie pytanie, zważywszy że masz 24 mkw. Mając taki budżet to nawet bym nie myślał o tych plastikach, tylko kupił porządne podłogówki. Efekt będzie o niebo lepszy, a szczególnie w muzyce. Ja bym proponował Roth Oli 40, Monitor Audio MR 6. Bardzo fajnie grające zestawy i myslę że będziesz zadowolony.
 

Qusy

New member
Zgadza sie ze głośniki, które wymieniłeś bedą grały lepiej.. ale nie mam gdzie ich postawić:( głośniki podłogowe duze, pozostałe 3 nie zmieszczą sie na stolik RTV itd. Jeszcze moja Pani by mnie z takimi kolumnami z salonu wywaliła:)

Na Amazon wyszukałem głośniki BOSE ale... co z napięciem orientuje się ktoś.

A co do tych głośników Harmana 60 BQ sprzedawca w MM powiedział ze grają porównywalnie do Logitechów 5.1 z 906... to prawda?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Niezła bzdura.
Harman HKTS 60 otrzymały nagrodę Eisa i to w swojej kategorii więc co to porównywać do Logitecha.
Tam gdzie jest mało miejsca to jest super rozwiązanie.
Spokojnie możesz sięgać po ten zestaw bo gra znakomicie o czym przekonało się już wielu użytkowników tego forum.
Napisz do Blackninja na PW w sprawie oferty , będzie super zadowolony.
 

gregsan

New member
I bardzo dobrze wybrałes.W zeszłym tygodniu słuchałem tego BOSE Cinema mate i jak dla mnie gra gorzej niż głośniki w Panasie vt 50.
 
Do góry