kino domowe na prezent ślubny

macko8

New member
Witam, mam do wydania około 1000 złotych i chce za to kupić kino domowe. Proszę o pomoc, nie mam pojęcia co mam wybrać, jakimi opcjami się sugerować. Mile widziane podanie modelu:)

dziękuję za pomoc
 

klemens007

New member
na przykład co?
ZA 20groszy kopertę a tego tysiaka do środka:). A tak na poważnie nie jestem zwolennikiem uszczęśliwiania ludzi na siłę. Po zakupie tego kina możesz go już nie uświadczyć u osób zainteresowanych. (wiesz co mam na myśli). Lepiej zrób z nimi wywiad i kup to co będzie im pasowało. Może jakiś dobry player cd bądź BD a resztę sami sobie dokupią . W brew pozorom trudna sprawa
 

gatar

Active member
Bez reklam
Polecam kopertę z kasą.
Osobiście nie chciałbym dostać KD (zwłaszcza za 1000 zł), a kasę ... owszem.
 

macko8

New member
trochę mnie zaskoczyliście, po rozmowie z nim(przeprowadziłem ją wcześniej) powiedział, że chciałby jakiś sprzęt grający. Nie jestem znawcą w tej dziedzinie, w dalszym ciągu proszę o pomoc
 

Luvczenko

New member
niestety do 1000 złotych tylko plastikowe zabawki, zobacz na allegro tam jest pelno tego. a ty pewnie chciales jeszcze nowe KD ? hhhh popytaj w erze.
 

armi

New member
Bez reklam
mmm
jakbym brał ślub to bym wolał zdecydowanie kasę ...
nawet jakbym się zdecydował na KD za 1k pln to na takie które ja chcę i to siebie bym obwiniał za to jak to gra ...

daj kasę :)
 
Do góry