Kino domowe max 3000,-

akrinix

New member
Witam, poszukuję kina domowego, max 3000 zł, zastanawiałem się nad kilkoma zestawami między innymi:
Pioneer BDP-333, VSX-520K, SES3TB
Pioneer BDP-333, VSX-520K, Supernova 8
i w sumie, nie musiałbym się nawet radzić gdyby nie jeden zestaw
Philips HTS5590/12 który "zawiera w sobie" także technologie 3D - nieobecną w dwóch pierwszych
i tu nasuwa się pytanie, czy jeżeli w teraz mi się do nie przyda to czy patrząc w obrębie przyszłości mogłaby to być przydatna cecha np. po zmianie tv na 3D
 

LUPO78

Banned
plastika w postaci philipsa odpuść sobie na starcie,jeżeli chcesz coś dobrego to onkyo tx-sr538 ,lub tx-sr578 kolumny Quadral Quintas 5000 i BD BX580 z3d jeżeli ci tak bardzo zależy,lub bez 3d BD570
 

LUPO78

Banned
osobiście to nie mam do końca zdania wyrobionego na ten temat,bardziej 3d by mnie interesowało bez jakichkolwiek okularów,tylko że to odległa przyszłość-fakt że jak bym miał kupować to bx580-ampli które ci poleciłem są już z hdmi 1.4 do 3d

została by ci tylko wymiana tv na tv z 3d na przyszłość

jaka jest wielkość pokoju w którym ma grać KD?
 
Ostatnia edycja:

LUPO78

Banned
Jamo S 606 Hcs jeszcze bym rozważył na te metraż i 578-polecam odsłuchć np. w mm sam zdecydujesz co ci lepiej będzie pasowało
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

LUPO78

Banned
onkyo 578 i będzie ok,oczywiście odsłuchaj jeszcze czy ci będzie pasowało z jamo lub z QQ5000
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

akrinix

New member
hmm... a może jednak nie

ogólnie zestaw chciałem brać jak już mówiłem na raty (z RTV euro AGD- tego jeszcze nie mówiłem ;] )
teraz patrzę i z tego co wiedzę - są kolumienki za 1899 czyli cena nawet znośna
Jamo S606HCS3 - Zestaw kolumn Jamo w RTV EURO AGD

pozostaje tylko jeszcze amplituner za 1101 zł
natomiast LG BX580 mieści się w przedziałach 790 - 1200
więc czemu nie, zostało jeszcze sprawdzić czy podzespoły będą ze sobą kompatybilne i czy wogóle LG BX580 jest w tym sklepie, bądź doszukać jeszcze jakiś innym amplituner
 
Do góry