Kino domowe- mało miejsca

Manitexx

New member
Witam, szukam kina domowego do 2000 zł +/- 200 zł.

Głównie chodzi mi o oglądanie filmów zwykłych jak i w HD, dlatego szukam czegoś z BD
Największy problem to mój pokój..

Nie mogę wstawić linka , więc nie wiem jak mam to pokazać..
werwerw.jpg


Jest tutaj dosyć mało miejsca i się zastanawiam czy zestaw 5.1 się zmieści, największym kłopotem jest umieszczeniem głośników tylnych, bowiem za mną już nie ma miejsca, no chyba ,że na ścianie ale wtedy to będę pod głośnikami...

Warto bawić się w tym wypadku w kino domowe, czy odpuścić
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie wiem ile kasy itd
ale ja kupilem zestaw taki do kompa, a glosniki tylnie wstawiam jak ogladam film, bo chwilowo nie mam warunkow, wszystko sie da, stereo nie jest zle, ale wole 5.1 na teraz
 

Luvczenko

New member
kup ps3 uzywane na allegro i LOGITECH Z-5500 i masz tani zestawik z BD. szału nie bedzie jak z onkyo 606 i jamo 606 ;) do twojego salonu powino starczyc....
 

Manitexx

New member
Nie chce PS3 ,ani głośników komputerowych :evil:
Domyślałem się ,że za 2000 zł szału nie będzie , no ale liczyłem na w miarę porządne kino domowe. Tylko nie wiem jakie się nada do takiego pomieszczenia
 

LUPO78

Banned
amplituner Amplituner Onkyo TX-SR308 - porównanie cen w sklepach internetowych
kolumny Quadral Quintas 5000 - porównanie cen w sklepach internetowych
BD Odtwarzacz blu-ray LG BD-370 - porównanie cen w sklepach internetowych to akurat wyjdzie prawie 3 kafle z takimi uchwytami Vogel&s VLB 200 uchwyt do głośników - porównanie cen w sklepach internetowych na pewno będzie to dużo lepsze niż jakiś śmietnik plastikowy za 2 tyś ze sprzężonym BD w jednej obudowie i głośniczkami które się nadają do pogawędki z kasjerką na dworcu PKP
 

Manitexx

New member
Wielki dzięki za pomoc LUPO, mam tylko ostatnie pytanie.
Czy to ,że będę miał te głośniki prawie ,że nad głową, nie zlikwiduje dźwięku przestrzennego ?
 

LUPO78

Banned
Wielki dzięki za pomoc LUPO, mam tylko ostatnie pytanie.
Czy to ,że będę miał te głośniki prawie ,że nad głową, nie zlikwiduje dźwięku przestrzennego ?

nie,mam sam je nad głową na wysokości 140cm i jest ok akurat te głośniki i te wieszaki co podałem-niżej mas fotkę,naprawdę będziesz zadowolony z wydanej kasy
 

Attachments

  • DSCN4840.JPG
    DSCN4840.JPG
    522,8 KB · Wyś: 61
Ostatnia edycja:

Manitexx

New member
mam już kasę, okazało się ,że mam trochę więcej niż przewidziałem. Opłaca się dołożyć +/- i kupić coś lepszego ?
 

Manitexx

New member
Głośniki:Klipsch Synergy F1/C1/B2
amplituner:Onkyo TX-SR308 vs Onkyo HT-R538 vs Pioneer VSX-519(co wybrać?)

Czy te głośniki aby na pewno będę dobre do mojego pokoju ?
 

killpit

New member
Ja bym poszedł w Onkyo 1.4Hdmi 3D itd... a co do głośników to jak utyłasz kasy na F1set to bierz w ciemno rewelacyjne głośniczki.
 
Do góry