Kino Domowe LG, problem i pytanie

Olii

New member
Kino Domowe LG, LG 42PJ350 i XBOX , problem i pytanie

Witam, jakiś czas temu zakupiłem sobie plazme LG 42PJ350, uzywam jej sporadycznie, głownie do Xboxa oraz do puszczania filmów przez laptopa.

Jednak ostatnio dostałem w prezencie kino domowe, jedno z tańszych ale jest a mianowicie LG HT355SD.

Wszystko było pięknie, póki przy podlaczaniu zauwazylem ze kino nie ma ani hdmi ani wejscia na kabel optyczny.

Moje pytanie jest nastepujace: co zrobić zeby chcac lub zobaczyc film nie przelaczac wszystkich kabli?

Czy jest możliwość zakupienia samego wzmacniacza/odtwarzacza dvd (nie mam pojęcia jak nazwac ta skrzynke do ktorej podlacza sie glosniki) ktora bedzie posiadala wejscie na kabel optyczny? czy glosniki beda pasowaly ?
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
albo wymiana na coś z wejściami hdmi i optycznymi w formie podobnego kina domowego albo amplituner+kolumny

nic innego nie polecam szczególnie dla laika
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
840126_91f8ae.jpg


HT355SD Kino domowe TV/Audio/Video
Kup dobry kable Euro ( 50 zł ) i wszystko działa bez problemu
HT355SD Kino domowe TV/Audio/Video
 

Olii

New member
mogę dokupić sam tani amplituner i podłączyć te głośniczki z kina czy to nie przejdzie?

euro podlączyć xbox > kino domowe czy jak?


_

mógłby mi ktoś powiedzieć jak się nazywa ten panel z kina domowego? bo amplituner to to nie jest
jest możliwość że jeśli ktoś bedzie sprzedawal sam panel powiedzmy na allegro to jesli podlacze glosniki to wszystko bedzie ok?
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
amplituner

podłączenie przez euro da ci tylko dźwięk stereo a pewnie nie to chciałbyś z xboxa
 

Olii

New member
mam telewizor podlaczony przez euro do kina domowego i działa, z tyłu amplitunera jest tez wejscie na aux ale mam tam podlaczony komputer i teraz czy da sie to jakos pogodzic zeby dzwiek xboxa tez szedl przez kino?

czy przy zakupie lepszego euro, jesli podlacze konsole do telewizora przez component dzwiek bedzie wychodzil na kino tak samo jak przy ogladaniu programow z anteny ?
 
Do góry