Kino Domowe Jamo S606 + ampli

Prokennycool

New member
Cześć,

Chciałbym zakupić kino domowe do pokoju z aneksem 23 m2 4,70 x 5,00m .
Głośniki chce podłaczyć do komputera jak i telewizoa na przemian.

60%filmy (na TV)
30% muzyka( słucham nowości radiowych w zasadzie każdego rodzaju muzyki co mi podejdzie ;)a lubie ładny bas i czysty dzwięk )
10% gry



Mam ograniczony budżet planuje wydać ok 1500 zł na same głośniki 5.0 z czasem dokupie subb.


Jesli chodzi o amplituner dostane w spadku pioneera z przed 7 lat ...:) model : VSX-D510
Oczywiście chciałbym kupić nowy ale nawet jak będzie mnie stać to nie będzie to kwota 1500-2000zł ..


Do tej ceny Jamo S606 będzie dobrym wyborem czy może lepiej w coś innego zainwestować ?

Do niedawna używałem Logitechów z-5500 oczywiście taki zestaw nijak się ma do kina domowego.


Proszę o poradę które głośniki będa dla mnie dobre.
Co zrobić w kwesti amplitunera ?
Czy coś jeszcze powinienem zakupić ?
 

Prokennycool

New member
Własnie niestety nie będe miał możliwości odsłuchu .

Jesli chodzi o różnice Jamo s606 i s608 w odsłuchu może ktoś coś wie jak to wygląda ?


Poczytałem trochę na temat amplitunerów i do tych głośników polecacie harmana 260 czy coś tańszeszego też wchodziłoby w gre ?

260-tka sprzedawca powiedział mi, że kończa go juz produkować.

Osobiście pewnie nie poczuje różnicy pomiędzy zestawem za 3000 czy za 4000 jestem amatorem w tej dziedzinie ;)

Zależy mi na dobrej cenie i jakości tzn wypośrodkować to, budżet troszkę mi się powiekszył i moge kupić amplituner a stary wyrzucic ;) ....


Szukam zestawu do 3500 zł .
 
Do góry