Kino domowe jakie kupić

rhd

New member
Witam:)
Kino domowe to jest bardzo rozległy temat i nie można tutaj uogólniać.
Co rozumiesz pod pojęciem kino domowe?? Jakie masz pomieszczenie do odsłuchu, czy będziesz słuchał muzyki (jakiej)itp.
 

bogdanzieba

New member
Jestem w tej kwestii laikiem więc pytam ogólnie, chce czasem odgadnąć fajny film z efektami dźwiękowymi, i posłuchać muzy disco, rock, soul itp. Pokój mam o wymiarach szer. 3 metry, długość 5 metrów wysokość do sufitu 3 metry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bogdanzieba

New member
Dziś byłem w Saturnie i moja uwagę przyciągnął taki zestaw:

1. Aplituner DENON AVR-1509
2. Kolumny Wharfedal 10.5
3. DVD 1740

Dźwięk był piękny i basik też fajny bez subwofera. Co myślicie o takim zestawie za 3600 zł.

Opłaca się go brać?
 

krisder

New member
Bez reklam
Dziś byłem w Saturnie i moja uwagę przyciągnął taki zestaw:

1. Aplituner DENON AVR-1509
2. Kolumny Wharfedal 10.5
3. DVD 1740

Dźwięk był piękny i basik też fajny bez subwofera. Co myślicie o takim zestawie za 3600 zł.

Opłaca się go brać?


A to jeszcze nie kupiłes?:hihi:
 

bogdanzieba

New member
A słuchałem ostatnio w niedzielę zestawu w postaci amplitunera Yamaha RXV-365 i kolumienki też Yamaha NS-8900 i muszę przyznać, ze to ładnie też grało. Grały same fronty ale dźwięk był ładny. I tu znowu mam dylemat. Sprzedawca polecił, ze lepiej gra sprzet Yamahy niż Onkyo proszę o poradę co lepsze Onkyo czy Yamaha. Powiedział, ze sprzęt Yamaha nadaje się do tzw. ostrego grania muzyki np. Rock, dance itp. a Onkyo do łagodniejszych tonów co na to eksperci.....
 

Bucek

Banned
no nie wiem w jaki sposob ktos ma ci napisac co Tobie bedzie sie bardziej podobac ....

oczekujesz, ze ktos zdejmie za Ciebie odpowiedzialnosc za podjecie decyzji i zagwarantuje ci cos co jest niemozliwe?
 

marecki6

New member
Bez reklam
zapewne zalezalo mu na sprzedazy tej yamahy .... napisz do blackninja bo ostatnio proponowal zestaw TXSR577+DV-BD507+F1+C1+B2 za jakies 3600zl
 

bogdanzieba

New member
Witam napiszcie mi jak wypadają amplitunery Yamaha w stosunku do Onkyo? Sprzedawca powiedział, że Yamaha nadaje się tzw. ostrego grania a Onkyo do Łagodniejszej muzy. Ponadto jak się sprawują głośniki Yamaha NS-8900
 

wiwo

New member
Który zestaw kina domowego wybrać . Ma to grać w pokoju 25m2
Onkyo HTE 507-BD507 BLACK QUINTAS 5000
Denon AVR-1610 + DVD-1740 + Wharfedale Vardus 300
 

LUPO78

Banned
Witam napiszcie mi jak wypadają amplitunery Yamaha w stosunku do Onkyo? Sprzedawca powiedział, że Yamaha nadaje się tzw. ostrego grania a Onkyo do Łagodniejszej muzy. Ponadto jak się sprawują głośniki Yamaha NS-8900
do ciebie bardzo dobrym zestawem będzie onkyo tx-sr607 i kolumny Quadral Quintas 5000

wiwo tak samo polecam onkyo tx-sr607 zamiast 507
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
do ciebie bardzo dobrym zestawem będzie onkyo tx-sr607 i kolumny Quadral Quintas 5000

powiedz - slyszales kiedy cokolwiek innego ?! kazda twoja wypowiedz na temat zestawu KD konczy sie qq 5000....
rozumiem ze od kiedy uslyszales te kolumny to sa spelnieniem twych marzen , ale czy to naprawde oznacza ,ze kazdemu trzeba sie narzucac z takim wyborem ?!
 

michalos

New member
;)

1) SONY HTP HD3500
2) LG HB954PB
3) Sony DAV-DZ880
4) Panasonic SC-BT205EP

Ja natomiast myślę też o zakupie kina - mam na oku kilka, skłaniałbym się jednak ku pierwszej pozycji!

Co o tym myślicie ?
 
Do góry