kino domowe do około 1,5 tys. zł

ork1986

New member
Cześć,

Proszę Was o porade w wyborze kina domowego do 1,5 tys. zł. Interesuje mnie zestaw 5.0 lub 5.1. Zastanawiam się czy za taką sumę jest sens samodzielnie dobierać zestaw, czy raczej kupić już gotowy zestaw?

Sprzęt będzie używany głównie do oglądania tv, filmów - to jest priorytetem, bardzo rzadko odtwarzana na nim będzie muzyka.

Kino domowe będzie znajdować się w pomieszczeniu o regularnych kształtach i powierzchni około 32-35 metrów kwadratowych.

Do tej pory po wstępnym rozeznaniu zastanawiam się nad dwoma zestawami:
1. AMPLITUNER ONKYO TX-SR 308 + ZESTAW KOLUMN M-AUDIO TREND 700 (cena około 1450 zł)
2. AMPLITUNER DENON AVR-1311 + ZESTAW GŁOŚNIKÓW 5.0 ELTAX UNIVERSE (cena około 1600 zł)

Czy polecacie szczególnie któryś z tych zestawów?:) Będę wdzięczny za podsunięcie również innych sensownych alternatyw.
 

gooru2

New member
W sumie ciężki wybór, bo oba zestawy dosuć przeciętne - ja bym brał denon - eltax. Ostatnio słuchałem i źle nie brzmiały
 

ork1986

New member
tak naprawde zestaw określony jako "przeciętny" w zupełności wystarczy. Korzystać będą z niego osoby, które nie są megalomanami. Dlatego też nie przeznaczą na zakup większej sumy. Ale oczywiście chciałbym kupić jak najlepszy sprzęt za tą sume:) więc jeśli masz jakieś inne propozycje poza tymi dwiema, które podałem to jestem na nie otwarty.

Cudów od tego sprzętu nie oczekuje:) Poprostu chce kupić przyzwoity zestaw.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Do oglądania filmow i programów w TV chyba lepiej sprawdzi się zestaw z subem jak bez sub, na pewno efekty w filmach dzięki subowi choć nieduży będą lesze jak na tych M-AUDIO i ELTAX UNIVERSE bez suba.

DENON DHT-1311XP, na allegro chodzą po 1600 zł
 
Do góry