Kino domowe do max 1500 zł cz2

marm

New member
Nie wiem co się stało ale jak kliknie się mój poprzedni temat to przeglądarka przekierowywuje do innego tematu, więc ponawiam pytanie.
Cześć,
Ponad rok temu kupiłem TV LG 50PA6500. Jestem z niego bardzo zadowolony. W tym roku chciałem kupić kino domowe. Zastanawiam się nad tym:
LG BH6420
oraz tym:
LG BH-7520T 3D
lub:
LG BH7430P
albo:
LG BH7530T
Może moglibyście coś doradzić? Z góry dzięki za pomoc.
 

Rafal7

Banned
Witam,anie lepiej dolozyc kilka stowek i kupic np amplituner+blu ray+drewniane kolumny?Czy zdecydowanie chcesz isc w kierunku plastikowego kina??

http://allegro.pl/pioneer-vsx-422-bdp-150-taga-harmony-tav-606-i3811675678.html ja bym powalczył o ten zestaw
http://allegro.pl/pioneer-vsx-323-323k-taga-tav-406-v-2-tsw-90-2-i3778483394.html tu masz zestaw glsnikow z subwooferem blu raya moglbys dokupic z czasem
http://allegro.pl/pioneer-vsx-423-bdp-160-koda-707-v4-kino-5-0-i3758799771.html

W poprzednim temacie budrzet na kino miałeś przeznaczony 1500 zl ale moze go troche zwiekszysz ,ja bym na twoim miejscu kupil taki zestaw a blu ray a dokupil z czasem http://allegro.pl/pioneer-vsx-423k-vsx-423-taga-tav-606-v3-raty-0-i3808096505.html
 
Ostatnia edycja:

marm

New member
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie znam się w ogóle na kinie domowym. Czy różnica jest widoczna między kinem plastikowym a drewnianym??
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie znam się w ogóle na kinie domowym. Czy różnica jest widoczna między kinem plastikowym a drewnianym??

Kolego zdecydowanie TAK,dla mnie plastik to nie kino.Kina plastikowe maja na pudlach i naklejkach po 1000 watt czy tez 850:fool: a caly zestaw wazy tyle co jedna kolumna z przecietnego zestawu drewnianego.Jaki mam duzy pokoj?
 

collider

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedź. Niestety nie znam się w ogóle na kinie domowym. Czy różnica jest widoczna między kinem plastikowym a drewnianym??

Wiadomo, ze kino zbudowane z oddzielnych klockow jest lepsze i mozna by dlugo o tym pisac. Jednak ja bym tak mocno nie przekreslal plastikow bo tez moga niezle zagrac i przecietny uzytkownk bedzie bardzo zadowolony a i czesto zajmuja mniej miejsca i sa mniej problematyczne w konfiguracji. Osobiscie slyszalem tego Lg ktory ci podawalem i gral bardzo dobrze. Komus kto nie ma zaciecia audiofilskiego ;) w zupelnosci wystarczy. Oczywiscie jesli jestes sklonny zainwestowac w KD z klockow to zachecam.
 

Rafal7

Banned
Kolego moze wypowiedz sie na temat swoich Jamo moze koledze sie spodobaja i kupi sobie taki zestawik a jest on w doc przystepnej cenie :)

Co do plastikow to mnie na dzien dobry deklasuje PIEKNY CZARNY BLYSZCZACY PLASTIK :niewiem:,dla mnie osobiscie jest to porazka.
Mialem kiedys plastikowe kino Panasonica SCP-T550 i o wszem kino w kinie bylo fajne brakowalo mi troche niskich tonow z subwoofera ale czego mozna bylo oczekiwac od suba ważącego nieco ponad 3 Kg ,a stereo to mozna powiedziec ze nie bylo mimo ze byla taka funkcja subwoofer nawet nie dudnil tylko ryczal itp.
Takze z ktorej strony by nie patrzyl to mysle ze warto zainwestowac w drewno nawet takie do 2200 zl zawsze bedzie lepiej i sprzet (amplituner)bedzie bardziej uniwersalnym urzadzeniem do ktorego bedzie mozna podlaczyc wiecej zrodel konsola,pc,blu-ray czy tez dvd jak ktos ma na stanie.

http://allegro.pl/pioneer-vsx-423-bdp-160-jamo-s426-hcs3-gw-pl-i3790047430.html Wiecej od zakładanego budżetu ale liczy się efekt i Twoje zadowolenie,

Zawsze na poczatek możesz zrezygnować z odtwarzacza blu ray bedzie taniej,dokupisz pozniej,ale pamietaj ze w zestawie zawsze taniej
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Te Jamo to cudem nie sa ale na obecna chwile spelniaja swoje zadanie i potrafia dać sporo radości. Natomiast co do plastikow to nie mozesz porównywać jakiegos kina sprzed lat do obecnych modeli. Uwierz na slowo, ze ten Lg gra dobrze i wcale nie ma malego suba jak na tego typu kino a kolor? Coz teraz bardzo modny jest czarny polysk :)
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Coz teraz bardzo modny jest czarny polysk :)

Eh,np amplitunery pioneera czarne na fabrycznych zdjeciach wygladaja bardzo ladnie taki szlifowany plastik a na zywo no coz :-(
Denon tez nie robi szalu z tym swoim czarnym plastikiem no ale coz :niewiem:

Np. mam bd pioneera srebnego i jego wyglad jest sporo lepszy od czarnej wersji,ile razy bym nie poszedl z kims do sklepu z elektronika i kazdy mowi jaki brzydki ten bd jak mu pokaze a ja mowie ze to taki jak moj a koledzy odpowiadaja nie mozliwe ;-) a jednak,ale jeden woli czern a drugi sreberko a jeszcze trzeci tesciowa :grin:

Kazdy ma inny gust i kupi co mu sie bardzej podoba,ma to tez cieszyc oko :wink:

Ja wiem jedno jak bede wymienial swoj amplituner(kiedys) to napewno nie bedzie to czarny tylko srebny i bedzie mial aluminiowy panel tak jak mam to teraz.
Mialem wczesniej Pioneera VSX D814 S i ten amplituner mial plastikowy panel ale byl tak zrobiony ze wygladal jak szlifowany z aluminium,fakt faktem ze byl to amplituner z poczatku lat 2000 i byly to inne czasy ,a teraz sie robi wszystko inaczej i kazdy z was wie jak :)
 

Rafal7

Banned
porównaj sobie LG***Porównaj***| LG Electronics :wink:

Model LG BH7530T ma mocniejsze glosniki ,moc zestawu to az 1200 watt :D
I takie bajery Konwersja 2D->3D,przeglądarka internetowa.sound privacy,Smart Share,SMART TV,membrany głośników aramidowe,regulowany kąt ustawienia głośników,skalowanie do rozdz. Ultra HD,bluetooth,miracast
 
Ostatnia edycja:

marcin.dtr

New member
Hej!
Widzę że w tych rozmowach był brany pod uwagę zestaw LG BH6420P. Ja dostałem zestaw głośników bez amplitunera. Możecie mi coś doradzić co teraz mogę zrobić, jaki zamiennik mogę dokupić lub gdzie szukać używanych amplitunerów?
 
Do góry