Kino domowe do małego pokoju

verona

New member
Witam. Rozglądam się za projektorem do mojego małego pokoju (3,30m x 2,80), a więc przy okazji potrzeba jakiegoś kina domowego. Byłem rozglądać się w sklepach, ale w moim małym "mieście" kupie co najwyżej plastyki z bl w zestawie znacznie drożej niż na allegro.
Więc myślę o 5.1 + amplituner. Cena 1.000-1.500zł, jeżeli nie będzie nic sensownego to max 2.000zł.
Problem tylko, co kupić do małego pokoju? Zarówno do filmów jak i różnej muzyki, rzadziej gier.

Pokazałem znajomemu kino-domowe-yamaha-htr-3064-onyx-200 za 1.6k. Powiedział, że dla mojego pokoju zdecydowanie za mocne, i polecił ZESTAW KOLUMN 5.0 WHARFEDALE CRYSTAL 3 30.4 + jakiś amplituner. Czy to najlepsze wyjście?

Dodam że będzie podłączony pod PC pod jakąś dobrą kartę, wyjście chyba najlepiej optyczne.


Proszę o porady
 

verona

New member
Dla wstawienia symulatora jazdy pod kierownice rozrąbałem dwie szafy, to dla dobrych kolumienek też się jakieś miejsce wymyśli :) Chociaż wolałbym nie kupować na siłe wielkich kolumn jeżeli ich moc będę wykorzystywał w 5% ;p Wiec takie w sam raz
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozumiem . To opierałbym się na zestawie Pioneer VSX 420 + BDP 140
bdp140_01.jpg





Złoty Pixel - Najlepszy odtwarzacz Bluray - Pioneer BDP 140


BDP-140 łączy w sobie możliwości odtwarzania materiału 3D z zaawansowanymi funkcjami sieciowymi, doskonałymi osiągami audio, możliwością sterowania iPod/iPhone/iPad, szybką reakcją i wsparciem dla płyt SACD. BDP-140 przekształca materiał video DVD do niemal jakości HD. Z płyt CD, nośników USB i przez połączenie sieciowe LAN odtwarzacz umożliwia odczyt plików w formie najpopularniejszych formatów MP3 i DivX Plus HD. Sound Retriever Link i Stream Smoother Link poprawią jakość skompresowanych plików audio/video w połączeniu z kompatybilnym amplitunerem AV.
BD-Live, YouTube, DLNA

Ponadto urządzenie oferuje dostęp do aplikacji BD-Live, możliwość odtwarzania filmów z YouTube oraz komputera lub serwera sieciowego (podłączonego do tej samej sieci lokalnej LAN oraz posiadający funkcjonalność serwera multimedialnego). Dostępny jest opcjonalny moduł WiFi . Ponadto urządzeniem można sterować za pośrednictwem aplikacji na telefon Pioneer iControlAV2 app.

plus kolumny Prism
 

verona

New member
BD nei potrzebuję, będę puszczał z komputera.

Mowa o Pioneer VSX-420 + zestaw 5.1 Prism Onyx 200? To najlepsza opcja ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry