Kino domowe do małego pokoju

Szenk

New member
Witam.
"Dysponuję" pomieszczeniem o powierzchni 9 mkw. Do tej pory używałem "plastikowego" zestawu kina domowego Samsunga. Jednak - jako że apetyt rośnie w miarę jedzenia - zacząłem rozważać zamianę KD na coś lepszego.

Jako że pomieszczenie jest małe, nie potrzebuję czegoś o "wybuchowej" mocy i mega basu. Zestaw będzie wykorzystywany jedynie do filmów (do muzyki mam oddzielny sprzęt). Jeśli chodzi o fundusze, to będę dysponował kwotą do 3 tys. zł.

Ostatnio moją uwagę zwrócił zestaw Sony'ego - Sony HTP-BD8350 (BDP-S350, STR-DG820B, SS-FCR6000).
Czy spełni on moje oczekiwania, biorąc pod uwagę zarówno moje wymagania (tylko filmy), jak i wielkość pomieszczenia?
Czy też będzie to sprzęt "na wyrost" (w końcu to jednak 9 mkw.)?
 

PopaY

New member
Bez reklam
Masz za małe pomieszczenie do takiego sprzętu. Dźwięk będzie tłumiony, bo ciśnienie nie będzie miało ujścia. Zrezygnuj z planów zakupu kina z takimi kolumnami.
 

Szenk

New member
No to niech się wypowie :)
Czekam na propozycje.

Tymczasem, szperając w necie po różnych ofertach natrafiłem na zestaw Onkyo HT-S5105 (jest bez odtwarzacza, ale na razie nie muszę kupować nowego).

Ktoś coś może wie o tym zestawie i może go ocenić? Oczywiście, cały czas mając na uwadze moje hmmm... warunki mieszkaniowe :)
 
Do góry