Kino domowe do 6 tys do pokoju 20m

djwujek

New member
Witam serdecznie forumowiczów.Zwracam się do znawców o pomoc mam pokój 20m2 w nim tv 49 cali jeśli ma to jakieś znaczenie chciałbym dokupić jakiś dobry zestaw do kina do 6 tys zł słucham głównie muzyki pop dance czasami jakieś radio tv i kino domowe.
Proszę o jakieś rady :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z kolumn odsłuchaj Melodikę BL40, Dali Zensor 7, JBL Studio 270/280, Indiana Line Tesi 560, Monitor Audio MR6/BX6, Q Acoustics 2050. Są to kolumny o różnym brzmieniu w zależności jakie preferujesz wybierz coś pod Siebie. Amplitunery np. Marantz 5009, Denon X3100, Harman 370.
 

djwujek

New member
Z kolumn odsłuchaj Melodikę BL40, Dali Zensor 7, JBL Studio 270/280, Indiana Line Tesi 560, Monitor Audio MR6/BX6, Q Acoustics 2050. Są to kolumny o różnym brzmieniu w zależności jakie preferujesz wybierz coś pod Siebie. Amplitunery np. Marantz 5009, Denon X3100, Harman 370.
O Harman Kardon AVR 370 czytałem na tym forum ze brzęczy mu zasilacz i jest to nie do wytrzymania np w nocy czy to prawda ?? a co sadzicie o amplitunerze onkyo 636 ? Denony mi osobiście nie bardzo się podobają wizualnie wybierał bym coś między HK a marantzem ewentualnie onkyo a co do kolumn Albo Jbl lub dali ewentualnie Indiana co wy myślicie o takiej kombinacji ?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do HK to faktycznie były egzemplarze z buczącym zasilaczem. Były to jakieś wady i serwis to naprawiał. Co nie zmienia faktu, że bym się wkurzył jakbym nowy taki dostał. Onkyo 636 przyzwoity amplituner, dobrze wyposażony i niedrogi. Marantz SR5009 moim zdaniem trochę lepszy. Mało awaryjny (chodzi mi o markę, bo ten model jest nowy i ciężko na razie stwierdzić) i dobrze grający też w stereo.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam serdecznie forumowiczów.Zwracam się do znawców o pomoc mam pokój 20m2 w nim tv 49 cali jeśli ma to jakieś znaczenie chciałbym dokupić jakiś dobry zestaw do kina do 6 tys zł słucham głównie muzyki pop dance czasami jakieś radio tv i kino domowe.
Proszę o jakieś rady :)

Masz na myśli zestaw 5.1 ? Plus oddzielnie amplituner i oddzielnie bluray?
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
O Harman Kardon AVR 370 czytałem na tym forum ze brzęczy mu zasilacz i jest to nie do wytrzymania np w nocy czy to prawda ?? a co sadzicie o amplitunerze onkyo 636 ? Denony mi osobiście nie bardzo się podobają wizualnie wybierał bym coś między HK a marantzem ewentualnie onkyo a co do kolumn Albo Jbl lub dali ewentualnie Indiana co wy myślicie o takiej kombinacji ?
Ja czytałem z kolei, że okazjonalnie jak się taki trafi to serwis sobie z tym radzi.
Przy tym czego słuchasz koniecznie trzeba się zapoznać z JBL Studio 280/220/225/250.
 
Do góry