Kino domowe do 3500zł

bralo

New member
Witam
Przymierzam się do kupna kina domowego i nie wiem na co się zdecydować(przyznam, że jestem kompletny laikiem w tej dziedzinie). Przejrzałem sporo tematów na forum, ale nie znalazłem odpowiedzi, mianowicie, kino miałoby służyć w 90% do oglądania filmów oraz w 10% słuchania muzyki, stałoby w pomieszczeniu o wymiarach 4,5m x 3,5m. Kwota jaką przeznaczyłem na kompletne kino to 3500zł.
Przeglądałem oferty gotowych zestawów kina, np: AMPLITUNER DENON AVR 1910; ODTWARZACZ DENON DVD-1740; WHARFEDALE VARDUS 250, cena 3300, jednak nie wiem czy nie lepiej jest samemu dobrać wszystkie komponent.
Zaznaczam, że nie zamierzam kupować telewizora 3D, a odtwarzacz nie musi obsługiwać BluRay.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
 

marecki6

New member
Bez reklam
uwazam ze pakowanie sie teraz w DVD dla zaoszczedzenia 150-200zl to duzy blad bo zapewne zakupisz nowy ampli ktory bedzie mial na pokladzie dekodery dzwieku hd - z dvd z nich nie skorzystasz nie mowiac o tym ze bluray niedlugo bedzie standardem i dvd za jakis czas zniknie z polek wiec po co wydawac kase dwa razy - przyzwoity bluray kupisz juz za 400zl
 
Do góry