Kino domowe do 3000 zł.

zdzih

New member
Witam,

Ostatnio idąc za radami forum zaopatrzyłem się w plazmę panasonica p50s20 i potrzebuję teraz pomocy przy wyborze zestawu kina domowego. Zaznaczam, że w tym temacie jestem raczej laikiem, tak że mogę napisać jakieś głupoty. Ogólne informacje do czego będzie służyć i takie tam:

Cena: do 3000 zł
Używane do: filmy(ok. 60%), muzyka(40%) ewentualnie gry z kompa
Podłączenie: poza odtwarzaczem blueray, dekoder cyfry+, komp (wszystko za pomocą kabla HDMI )
Wymiary pokoju: ok. 5,5 x 4 (z tym, że jest to poddasze i jedna ściana jest zrobiona po skosie)
System: 5.1

Dodam jeszcze, że nie jestem audiofilem i będzie to mój pierwszy poważniejszy zestaw kd, tak że jestem bardziej pójść w stronę wydania mniejszej kasy niż większej. Jeśli możecie polecić jakiś kompletny zestaw to będę wdzięczny, pzdr.
 

killpit

New member
Czy w zestawie ma być odt. czy już go masz? ewentualnie blu może być innej marki LG,SHARP,itp...
Fajne propozycje dawał ostatnio Blackninja Onkyo 308+QQ5000 sprzęcik naprawdę fajny i przede wszystkim b.dobrej marki.Nie znam ceny zapytaj go.
 

zdzih

New member
odtwarzacz też muszę kupić, na razie myślę zainwestować w zwykłe dvd,
a co myślicie o odtwarzaczu PHILIPS BDP7500? to już nie samo dvd ale cena przystępna.

wychodzi na to, że będe musiał trochę dołożyć, ale najwyżej odpuszczę sobie wakacje w tym roku:)

dzięki za rzeczowe odpowiedzi, i apropos zakupu, blackninja zajmujesz się sprzedażą?
 
Ostatnia edycja:
Do góry