Kino domowe do 3000 zł, zestaw czy składak?

Mattteuszzz

New member
Witam,
w najbliższym czasie zamierzam nabyć kino domowe, na ten cel przeznaczam tak do 3000 zł.
Interesuję mnie zestaw 5.1 (z 4 wysokimi głośnikami, 1 centralnym i subwooferem)
Pokój w którym będzie stał zestaw ma 17 m2, kształt prostokąta, w ścianach puszczone są już kable głośnikowe (niestety z marketu budowlanego więc pewnie nie za wysokiej jakości...)

Do kina domowego zamierzam podpiąć konsole 4K (Xbox X), dekoder nc+, ew. czasami laptop, kino zaś do TV 4K który zamierzam kupić po nowym roku. (zależy mi aby amplituner odbierał jakość 4K i taką przesyłał do TV)

Pytania:
Czy w wyżej wymienionym przedziale cenowym, warto zastanowić się nad zakupem pojedyńczych elementów tj. złożeniem zestawu, czy lepiej kupić gotowy zestaw?

Czy możecie polecić jakiś fajny zestaw do złożenia do 3000 zł?

Lub jakiś gotowy zestaw konkretnej firmy?
 

mors111

Active member
Bez reklam
:niewiem: nawet nie wiedziałem , że Onkyo ma amplituner z serii 2.. , to bardzo niski model z zasilaczem zaledwie 165W

tu masz zestaw za 3 koła z amplitunerem który ma 2x mocniejszy zasilacz :

https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizory/kino-domowe-denon-avr-x520bt-kruger-matz-passion-5-0

z czasem dokupisz suba ale nie patrz na najtańszego z Yamahy - bardzo słabego zresztą

kto wie czy w Twoim przypadku lepiej nie zagrała by "listwa" JBL SB 450 z potężnym subem w tej klasie

poszukaj amplitunera Harman Kardon + kolumny - zapytaj Blackninja na priv czy ma jakąś specjalną ofertę i w Twoim przypadku starczą dobre monitory na przodzie
 
Do góry