Kino domowe do 3 tys

wojtek1234

New member
Witam.może ktoś mi pomoże.chciałbym wymienić kino na nowe.dysponuje kwota 3tys.przeznaczenie muzyka 50 film 50.pomieszczenie ok 22 mk.niestety nie mam okazji odsłuchu.myslałem o denonie 1611 ae nie wiem jakie głośniki dobrać.myślałem o jamo 505 z sub,606 bez sub,heco 500 ,cristal 3 30.5,klipsch f1,q acoustic 1050i.
 

BD

Member
Bez reklam
lepiej pomysl nad stereo bo znajac zycie bedziesz zalowal a za ta kwote juz cos konkretnego zakupisz jak nie nowe to na pewno uzywane -w pozniejszym czasie zrobisz update to kd i bedziesz na pewno zadowolony...
 

wojtek1234

New member
Przez pewien czas na pewno nic nie dokupię.wiem ze za taka kasę cudów nie kupie ale zależy mi na nowym sprzęcie.jestem otwarty na inne propoztcje
 

blackbrother

New member
to ja zaproponuje Tobie kolego onkyo 508 i do tego quintas 5000 mysle ze do 3tys zł ciezko bedzie ci znalezc cos lepszego jezeli chodzi o ampli to 508 powali denona 1611 praktycznie pod kazdym wzgledem w tej cenie to kozak a jezeli chodzi o quintasy glosniki chodza rewelacyjnie moze nie naja powalajacego basu ale do tego w przyszlosci dokupilbys sobie suba i zestawik masz pierwsza liga polecam
 

edekzelian

New member
a jak sie mają jamo S606HCS albo S608HCS do qq5000? bo tez jestem na etapie wybierania...

aha, jest sens doplacac do onky 608 aby miex THX i 160W czy starczy 578?
 

LUPO78

Banned
a jak sie mają jamo S606HCS albo S608HCS do qq5000? bo tez jestem na etapie wybierania...

aha, jest sens doplacac do onky 608 aby miex THX i 160W czy starczy 578?
578 i któreś z w/w kolumienek,oczywiście jak komu pasuje-polecam odsłuch,QQ5000 bardzo ładnie zagrają
 
Ostatnia edycja:

edekzelian

New member
dotychczasjade na geniusach w drewnie 5.1 (sub cos kolo 80watt)
pare lat temu (7? :) )wypuscil calkiem fajny zestaw pod komputer.
No i teraz przydaloby sie zmienic skoro juz mam dużą patrzałkę.
 

killpit

New member
Oczywiście różnice usłyszysz między 608 a 578 w stereofonii w kinie raczej nie wielką.
Co do głośników to i QQ5000 jak i Jamo 606 to dobre kolumny i warte uwagi.
Pojawiły się nowe Tannoye Mercury V warto się zainteresować bo firma zawsze robi świetne głośniki spokojne brzmienie czysty wyrazny klarowny dzwięk i świetna kontrola niskich tonów.
Nowy model QQ6000 trzeba też wziąć pod uwagę.
Mam zamiar przetestować nie długo, jak się pojawią w sklepach w 3-ście...
Oczywiście się podzielę opinią :)
 
Do góry