Kino domowe do 3 tyś

s4v4g3

New member
Witam,
jeśli mnie moderator ni zabije za nowy temat to gitara:blagam:
Jestem tu 1szy raz i od razu pragnę pomocy:D
Przymierzam się do kupienia kina domowego : Czytałem sporo testów na temat producentów itd., ale i tak wolę zapytać sie kogoś kt może ma taki zestaw.
Interesuje mnie Amplituner + zestaw kolumn 5.0 i odtwarzacz dvd.
Cena do 3 tyś. Producenci - Onkyo, Yamaha - amplituner (chyba, że jakiś inny jeśli polecicie) kolumny 5.0 ale tu nie mam pojęcia jakie są dobre.
np. te wharfedale 10.4+10.SR(lub 10.0)+10.CC - tylko ,że one stoją 2 tyś :p
Ogólnie coś podobnego.
Dodam, że pomieszczenie będzie miało 17mkw. Chcę mieć możliwość podłączeni TV, Laptopa.
Proszę o poradę.
Dzięki
 

fingerr

New member
Hmm tak podliczając szybko,
Amplituner:
- Onkyo TX-SR 607 - ~1400zł


Kolumny:

- Quadral Quintas 5000 - ~1200zł

Blue Ray:
-Panasonic DMP-BD60 (~600zł)- dobry jest czy szukać innego?

Ciut więcej wyszło ale przeżyję chyba.
Ja mam Samsunga BD-C5500 za 470 PLNów (TV tez Samsung) i też jest OK.

--
pozdrawiam
fingerr
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Może zapytaj jeszcze Blackninji odnośnie Onkyo 608 + QQ5000 i do tego Blu-Raya Sharp brałem od niego ostatnio w super cenie podobnej którą chcesz wydać.Polecam...
 

przemwas

Member
Zastanawia mnie zawsze jedno, jak ktoś pyta o kino i podaje budżet to nikt odpisując nie wspomina nic o przewodach które stanowią też dość spory wydatek... zakłada się że ok 10% (jak nie więcej) ceny kina i to się sprawdza. Czyli kolego podliczając zestaw: (1400+1200+600)x1,1=~3500. No to rzeczywiście ciut więcej...
 

s4v4g3

New member
w QQ5000 przewody są w komplecie,a dobre hdmi np.1.3b kupisz już za 30zł x2 =60zł chociarz jedno powinno być z BD w pudełku ;)
Akurat o kable się nie boję. Tak czy siak pewnie będę musiał kupić dłuższe kable niż są w zestawie. Będę potrzebował tak z 6-7metrów. HDMI - tu nie będę szczędził kasy i kupie lepszy - akurat mój kolega ma firmę z kablami HDMI, więc to nie będzie problem.
 
Do góry