Kino domowe do 2500zł

Lazi11

New member
Witam
Tak jak powyżej szukam kina domowego w cenie maxymanie 2500zł.
Jak na razie za ciekawą oferte jeśli chodzi o amplitunery uważam którąś z Yamah RX-V365 eventualnie Yamaha RX-V465 jeśli znalazła by sie za te 1200zł.
Do tego Tonsil Fenix allegro.pl/it...na_prezent.html ale zwracam sie z pomocą do was bo nie znam sie na tym .
Dodam jeszcze że pokój ma wymiary 4x6m jest użądzony w drewnie barwy ciemny, bądź mniej ciemny :p orzech.
Z góry dzięki
(Wczoraj napisłaem identyczny temat lecz nie znalazłem go na forum, jesli jednak gdzieś się zawieruszył, przeporaszam za bałagan ;) )
 
Ostatnia edycja:

Lazi11

New member
Hmmhmmm
A cos mniej wywornego? :D
Prosta konstrukca tak żeby do prostego nwnętrza ładnie pasowało,
 
Ostatnia edycja:

Lazi11

New member
Tu są fotki: 0,5MB
Pkj.rar
HASŁO: kino

kanapa będzie na miejscu lustra i komody z tyłu. Natomiast nie wiem jak rozstawić fronty bo TV sto w rogu pokoju. Ale na razie bardziej skupiam sie na wyborze kolumn.

Zmiana koncepcji.
Dobry amplituner do 1400~1500zł.
Z tego co widzę to Onkyo są dość popularne, wiec co lepsze

Yamaha RX-V465 Yamaha RX-V465 5x105 W - Amplitunery - Yamaha RX-V465 5x105 W od 1229.00zł
Onkyo TX-SR505 AUDIOtrendt
RX-V463 Amplituner Yamaha RX-V463 - porównanie cen w sklepach internetowych
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
zmiescisz sie z onkyo SR606 i w tej cenie ciezko bedzie ci znalezc konkretniejszy amp .... mozesz jeszcze zerknac na pioneera vsx-919 .... yamaha 465 wypada blado w porownaniu do onkyo 606 i pionka chociaz w kinie nie wiem czy odczujesz wieksze roznice ... jak tak patrze na te fotki to zaczynam wspolczuc - jezeli wrzucisz jakiegos suba do tego kina i lupniesz basem to ta boazeria moze niezle dawac czadu
 
Ostatnia edycja:

Lazi11

New member
Włsniej takiej opini było mi potrzeba :)
Takieho porównania cały dzień szukałem.

Boazerię solidnie zrobił ojciec więc nie powinno dzwięczeć a jeśli coś sie rozgada to jest na to 100 sposobów, z tym to nie ma najmniejszego problemu. xD
 
Ostatnia edycja:

Lazi11

New member
Panowie no pomóżcie nie chcę kupic badziewia. Przyznam że ten podany wczesniej ONKYO wykracza juz poza budżet i zastanawiam sie nad czyms do 1200zł jak na początku.
Jaki amp. w tym przedziale cenowym jest liderem?

Pioneer VSX-818
Yamaha RX-V463
Yamaha RX-V465
 
Ostatnia edycja:

Lazi11

New member
Ok zakładajac że amplituner jest już obrany zachecam do proponowanaia zestawów kolumn.
Na pocvzątek chcę kupić 2 fronty a z biueiem czasu uzupełniac zestaw.
Kolumny muszą być ładne, nie koniecznie pod kolor moga cyć ciemniejsze byle nie za jasne, maja cieszyc oko i ucho. Ale efektywność na 1 miejscu. Najwięcej rozglądałem się za:
*Wharfedale VARDUS VR-400
*Tonsil Fenix (ostatnio ktos mi je odradził)

Cena 2 kolumn nie może przekroczyc 1200zł
 

marecki6

New member
Bez reklam
to moze napisz jakie ampli wybrales ? z kolumn mysle ze warto przemyslec jamo s606 , jamo s718 byly tez ostatnio w promocji jamo c407 ale nie wiem jak teraz z ich cena ...
 
Ostatnia edycja:

Lazi11

New member
Chodziło Ci o s718 czy s719- których nie znalazłem?
Panie marecki jak gra ten Pionier 919? Pewnie kozystasz z niego na co dzień.
Dokładnie nie wiem jaki amp. ale bo opinie są różne i rozbieżne w zależnośći od forum. Ale najprawdopodobniej wybiore któregoś z tych: Pionier 819, Yamaha RX-V463, Onkyo'a w tej cenie nie przewiduje bo nie iele oferuje.
Jestem cięty na Yamahe ponieważ recenzje są do niej przychylne a jej zaleta jest realistycznie brzmiący dzwięk. Pionier za to obcina troche brzegi pasma podobno.
Co do kolumn widze że nic poza jamo nie polecacie. Te c407 są fajne ale kosztują troche za dużo jak na moje mozliwości.
Troche się w tym gubie juz, tyle tego jest do yboru że nie wiem co będzie dobrze ze sobą współgrało.
jamo c606 podobno graja swietnie ale trochę zbyt czarne ,bardziej do nowoczesnie użądzonych pomieszczeń.
Nie wiem, dobierzcie tak ten zestaw jakby miał byc do waszego mieszkania.
 
Ostatnia edycja:

marecki6

New member
Bez reklam
oczywiscie chodzi o s718...co do pionka faktycznie korzystam z niego na co dzien i jestem bardzo zadowolony - ma wszystkie potrzebne dekodery, fajne cieple brzmienie z odpowiednia iloscia basidla i z jamo s606 bardzo fajnie wspolpracuje ...wizualnie tez jest super wiec ja jestem zadowolony z wyboru ...co do yamahy akurat sluchalem missionow na 465 i szczerze mowiac wogole mnie nie zainteresowala ta yamaha - brzmienie bylo plaskie i nijakie
 
Ostatnia edycja:

HILUX

New member
Vardus - mi się zupełnie nie spodobał ... nie opisze jak grają .. bo nie chcę przeklinać :)

Tak samo jak kiedyś Cristale - też nic ciekawego.

Jeśli pomieszczenie nie jest jakieś "salonowe" ( wielkością )

ONKYO 507 + QUADRAL QUINTAS 5000 ... bardzo udany zestaw ... Jak na swoją cenę to można o wiele gorzej trafić.

właśnie słucham od godziny taki SET tylko, ze z 607 na 15m2 ... tryb pure audio - pokazuje zawsze na co stac kolumny - quadrale wychodzą z tego testu bardzo dobrze ... niczego nie brakuje ... Wychodzą o wiele lepiej niż pewne kolumny 2X droższe ...

nie mam czasu dzisiaj testować dłużej bo z pracy wróciłem o 22 :evil:

po godzinie słuchania ONKYO ledwo ciepły :confused:

Onkyo jest niezbyt urodziwy na fotkach ale na żywo rewelka ... zresztą to nie ma znaczenia gdy stanie na półce razem z innym gratami .... ma za to bdb funkcjonalność i wykonanie ... a to już ma znaczenie ... w codziennym obcowaniu.
 
Do góry