Kino domowe do 2500.

dzudzu9

New member
Przy najbliższej okazji (czyli następny weekend) wybiorę się jeszcze raz, wezmę ze sobą inne pendrive'y (USB 2.0 FAT32 i 3.0 NTFS) oraz może dysk 1TB (USB 3.0 NTFS).

Chociaż po wczorajszych testach zacząłem myśleć o 924 :D Tyle, że chyba jest to za wysoki model jak na moje potrzeby.
Czy na zestawie kolumn Taga 606 będzie duża różnica pomiędzy Pionkiem 529 a 924?
 

dzudzu9

New member
W zmacniacz nie planuję iść, co najwyżej w przypadku 924 zastosuję bi-wire na fronty.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Henry

Active member
Bez reklam
Przy najbliższej okazji (czyli następny weekend) wybiorę się jeszcze raz, wezmę ze sobą inne pendrive'y (USB 2.0 FAT32 i 3.0 NTFS) oraz może dysk 1TB (USB 3.0 NTFS).

Chociaż po wczorajszych testach zacząłem myśleć o 924 :D Tyle, że chyba jest to za wysoki model jak na moje potrzeby.
Czy na zestawie kolumn Taga 606 będzie duża różnica pomiędzy Pionkiem 529 a 924?

Pomyśl o lepszych kolumnach. Przejedź się do kilku sklepów i słuchaj jak najwięcej.
Fakt, że lepiej wziąć lepszy/mocniejszy amplituner, ale w przypadku takiego połączenia i tak nie przyniesie to dobrego efektu, po prostu szkoda podpinać 924 pod TAV606
 

dzudzu9

New member
TAV606 pod Pionkiem 924 brzmiały bardzo fajnie, stąd moje pytanie. Pierwotnie miał być 529 ale jak pisałem nie widział mojego pena :/
Poza tym ciągle pozostaje kwestia budżetu ~2,5k na ampli z kolumnami.
Są dwie opcje:
1) 529 + TAV606 + TSW-90
2) 924 + TAV606 (bez suba - mocniejszy ampli + bi-wire może częściowo by mi to zrekompensowało)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dzudzu9

New member
Pisałem wcześniej - słuchałem:
Pioneer 924 + Taga TAV-606
Pioneer 923 + Jamo 606
Jak dla mnie to duża przewaga Tagi. Jamo - trochę drażniąca góra, cofnięty środek, a basu w ogóle było mało.
W najbliższy weekend postaram się posłuchać czegoś jeszcze (chciałbym Jamo 506/528, Wharfedale Obsidian 600, chociaż z racji rozmieszczenia mebli i ustawienia kolumn tylny BR może sprawiać problemy), w tygodniu zupełnie nie mam czasu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Henry

Active member
Bez reklam
To nie spiesz się z zakupem, najpierw spróbuj jak najwięcej odsłuchać, spróbuj znaleźć jeszcze gdzieś Boston Acoustics CS.
 

dzudzu9

New member
Na zdjęciach wyglądają super, na żywo niestety nie widziałem.
Ale to też zupełnie inna półka cenowa - w kwocie ~2,5k chcę kolumny + ampli. Takiej promocji, żeby zmieścić się z Audio Pro raczej nie trafię :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry