Kino domowe do 2200

mat74

Well-known member
Bez reklam
Shagohad napisał:
Ale tutaj kolega chcial zestaw za 2200-2500zl z glosnikami... jaki amplituner znajdziesz w takiej cenie ??. Przed kryzysem by to bylo mozliwe, ale nie kiedy ceny tak poszly w gore :/

nie widze tu ani slowa o dekoderach?!
jesli kolega chce dekodery- wezmie Sony
jesli wieksze znaczenie ma marka- wezmie Yamahe 463

jeden i drugi spelnia warunki - biorac pod uwage czywiscie ze w przypadku Yamahy kupi BD potrafiacy zdekodowac wszystko "na pokladzie" lub ps3
 

Shagohad

New member
Bez reklam
No i co ??. Kupi soniacza za 1600 - 1800 i co mu zostanie ??. 500-600zl na glosniki firmy Voice Kraft ??:hmm: Jak juz tak chce, to niech sobie zrobi stereo, a w miare z uplywem czasu rozbuduje.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
mowiac "stereo" myslisz o kolumnach...?! bo przy wzmacniaczu stereo to ciezko mu by bylo cokolwiek rozbudowac...;)

sony dostanie za 1400... wiec zostanie mu 1000....
co do reszty- sam sobie zadales pytanie i sam odpowiedziales.....
1000 na kolumny frontowe to juz nie bedzie "ostatnie padlo".....

za 1100 dostanie zestaw 5.0 jamo oparty na frontach s 506..
razem - 2500 zl......
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Przed KRYZYSEM i przed kursem Euro Sony schodzil po 1400-1500. teraz napewno tyle nie kosztyje :). Wiem, bo swiezo po wakacjach kupowalem swoj zestaw, a wtedy przegladalem oferty z gory do dolu.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
po twojej uwadze co do ceneo - sprawdzilem stany i mozna kupic te sony za 1399 zl.... od reki...
 

Shagohad

New member
Bez reklam
Jeszcze taniej jak przed kursem euro ??. Sorry, ale poki Blackninja tego nie potwierdzi, to nie uwierze :confused:. Chyba ze zestaw bez polskich gwarancji - tylko w czyms takim bym nie kupil...
 

vib

New member
w tamtym tygodniu (i wczesniej) na allegro (w ofertach sklepow, nie indywidualnych sprzedawcow) bylo sporo str-dg 820, ceny mniej wiecej zaczynaly sie od 1150-1250 w ofertach Kup Teraz - i byly te soniaki do wziecia od reki, bo dzwonilem, sprawdzalem po roznych sprzedawcach - zastanawialem sie nad kupnem (nawet w poprzednim tygodniu zalozylem topic tu na forum czy warto sie pchac w srt-dg 820 http://hdtv.com.pl/forum/showpost.php?p=358061&postcount=6 )


ps. w koncu jednak kupilem Yamaha rx-463 :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
hcman napisał:
mat74 - trochę zły przykład bo brak ich aktualnie:)

wieczorem byl.
w kazdym badz razie -jesli ktos wie co chce kupic to poszpera,poszuka,zadzwoni...i znajdzie to co go interesuje za rozsadna kwote....
 

yarson

New member
dokładnie, jeszcze sporo rzeczy można znaleźć w cenach przed wzrostem, ale to juz końcóweczka ostatnie sztuki i trza se naszukac...
 

hcman

New member
Są dostępne w zestawach: (nie mogę dodawać linków także zlikwidujcie spacje na początku)
w w w.certusmedia.pl/go/_info/?id=1212&&partner_id=25252525&&code=b965da1e366cf8a6a16fea97420cd885

Chyba się do takiego przymierzę, wg was to dobry wybór za taką kasę czy można coś lepszego złożyć?
 

hcman

New member
Pomóżcie proszę bo mnie już nosi:). Warto brać ten zestaw do którego link podawałem w poprzednim poście? Będzie służył w 80% do filmów, podpięty będzie do projektora Benq W500. Pokój 18m2
 
Ostatnia edycja:

hcman

New member
Dzięki za link:).
Zalezy mi na zestawie z amplitunerem i odtwarzaczem BR, kolumny na razie mogą poczekać bo mam 5.0 Magnata. Póki co wystarczą, ale ampli i dvd chcę zmienić już na nowe przygotowane do HD.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jak masz juz magnata 5.0 to po cholere ci te szkrzynki od tego soniacza?!
lepiej ta kase doloz do amplitunera
 

hcman

New member
Widzisz mat74, bo te magnaty tak jakoś średnio grają jak dla mnie (zestaw motion 990) i tak sobie pomyślałem, że fronty z tych magnatów dam na tył a satelitki sprzedam. Źle kombinuje? Jaki ampli w takich pieniądzach masz na myśli?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
kalkulujac mniej wiecej poszczegolne elementy to ten zestaw glosnikow wyjdzie tak okolo 800-900 zl ,wiec nieoszukujmy sie - jak to moze grac?! (co najwyzej podudni bo skrzynki i membrany dosc duze...) wiec raczej szkoda kasy jesli juz cos podobnego masz w domu... tak i tak bedzie cie czekala wymiana kolumn - wiec albo kup osobno tego BD z lepszym ampli (bedziesz mial lepsza "baze" do pozniejszej rozbudowy) albo kup ten zestaw bez kolumn a co zostanie "do skarbonki" i odkladac na lepsze kolumny!
odpalisz jakis dobry koncert lub dzwiekowo dobrze zrobiony film na BD i po miesiacu bedziesz juz myslal o zmianie kolumn- a w domu juz dwa komplety "takich sobie.." - lepiej miec wtedy jeden komplet i pare zloty jako "zaczepne" na nowy...!;)
 
Do góry