Kino domowe do 2000 zł

YtseChazzz

New member
OK, rozumiem.
Teraz potrzebuję nieco czasu na analizę, choć szczerze mówiąc to najbardziej się skłaniam do opcji za 3100.
Te ceny to rozumiem są promocyjne, więc do kiedy aktualne?
Pytam, bo ja teraz mam trzy większe wydatki (poza KD, jeszcze TV i pralka) i może być tak, że kasę bym miał dopiero ~10-12 VI
 

YtseChazzz

New member
Może tak trochę głupio pytać, ale później sumienie nie dałoby mi spokoju, jakbym nie zasięgnął opinii.
Właśnie mam promocję w Saturnie.
Zestaw: ONKYO HTE538B / ONKYO BD308B / M-AUDIO 9920 7.0 za 1899 zł.
Ampli i BD są chyba niezłe (BD to nawet ten sam, co mi polecałeś), ale te kolumny... miałeś z nimi styczność?
Boję się, że to może być zestaw w stylu "łączymy onkyo z badziewiem - i tak pójdzie". Mam rację?
 

YtseChazzz

New member
Hmm... patrząc z perspektywy sprzedawcy, to pomysł nie jest głupi, ale trochę dziwne, że takie ONKYO się na to "godzi", bo nawet jak słaby dźwięk to wina kolumn, to słuchający i tak zrzuci winę na cały zestaw i ONKYO traci w oczach konsumenta...

W każdym razie wracając do "naszych" zestawów, to u mnie znów trochę się zmieniło i możliwe, że z początkiem tygodnia bym się zdecydował na zakup, najprawdopodobniej na opcję z BD za 3.100 zł.
Wysyłam Ci na priva mojego maila - możesz mi podać namiary do przelewu?
Aha, i jeszcze jedno - pisałeś, że w cenie jest okablowanie. Rozumiem, że byłyby wszystkie potrzebne kable do połączenia BD z ampli i kolumnami.
 
Do góry