Kino domowe do 2,5-3k

Barrt

New member
Witam,

Szukam pomocy w temacie kina domowego, aktualnie jestem na etapie planowania wszystkich kabli w pokoju i chcialbym sie Was poradzic jaki sprzet wybrac.

Wymiary pokoju: ~27,5m2
Uklad : prostokat o wymiarach 4,51 x 6,08
chcialbym dodac zdjecie ale musze miec 5 wypowiedzi...


Pod sufitem zagosci projektor, ktory bedzie rzucal obraz na sciane o dlugosci 4,51 (zaznaczone na zielono). Caly sprzet chce umiescic centralnie na srodku sciany. Zalezy mi na tym aby tylne satelity byly malych rozmiarow, chce je podwiesic pod sufitem i dobrze gdyby sie az tak mocno nie rzucaly.

Kolorystyka nie jest najwazniejsza, caly zestaw moze byc czarny/srebrny a glosniki rownie dobrze moga miec obicie "drewniane". Priorytetem jest aby bylo DLNA.

Jezeli brakuje informacji dajcie znac, planuje sie wyrobic w 2,5-3 tys. oczywiscie nie liczac projektora i okablowania.

Jeszcze jedna uwaga odnosnie kabli, planuje puszczenie ich w podlodze, dlugosc kabla hdmi to projektora wyniesie okolo 15m czy to nie za duzo? Jakie kable proponujecie aby to wszystko ladnie polaczyc?


Pod sufitem zagosci projektor, ktory bedzie rzucal obraz na sciane o dlugosci 4,51 (zaznaczone na zielono). Caly sprzet chce umiescic centralnie na srodku sciany. Zalezy mi na tym aby tylne satelity byly malych rozmiarow, chce je podwiesic pod sufitem i dobrze gdyby sie az tak mocno nie rzucaly.

Kolorystyka nie jest najwazniejsza, caly zestaw moze byc czarny/srebrny a glosniki rownie dobrze moga miec obicie "drewniane". Priorytetem jest aby bylo DLNA.

Jezeli brakuje informacji dajcie znac, planuje sie wyrobic w 2,5-3 tys. oczywiscie nie liczac projektora i okablowania.

Jeszcze jedna uwaga odnosnie kabli, planuje puszczenie ich w podlodze, dlugosc kabla hdmi to projektora wyniesie okolo 15m czy to nie za duzo? Jakie kable proponujecie aby to wszystko ladnie polaczyc?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tej klasie cenowej, do takiego pomieszczenia zabraknie dynamiki dźwięku
 

Barrt

New member
To moze zaczne budowac 5.1 od jakiegos skromnego 2.0 na poczatek? Chcialbym jednak poprowadzic juz wszystkie przewody na tym etapie i ewentualnie w pozniejszym czasie rozbudowac caly system. Zapomnialem wspomniec w pierwszym poscie, ze audio bedzie glownie sluzylo do ogladania filmow/tv/sport od czasu do czasu muzyka ale to nie jest priorytetem.

Czy w takim wypadku jestes mi w stanie cos doradzic kiki?
 
Do góry