kino domowe do 1k

danaa

New member
Witam prosiłbym o pomoc w wyborze kina domowego najlepiej do 1 tys zł które obsługiwać będzie większość popularnych formatów kompresji i tłumaczeń takich jak txt itp kino będzie stać w pokoju o powierzchni 14 metrów dodam że skłaniam się ku LG
dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

danaa

New member
znalazłem coś takiego LG BH45E trochę drożej ale i pasuje mi bardziej 2.1 miał ktoś do czynienia z tym sprzętem? czy szukać coś tańszego bo wsumie na BR mi nie zależy
 

pro_fill

New member
Bez reklam
rozwiązanie 2.1 nie będzie satysfakcjonować każdego - niektórzy twierdzą, że to uwstecznianie.
jednak ja jestem zwolennikiem takiego rozwiązania [mam, posiadam], gdy nie zależy nam na "przebojowości" w uszach sąsiadów, a chcemy poprawić jakość dźwięku oferowanego nam przez głośniki wbudowane w TV.

rozpiętość cenowa sprzętu 2.1 jest duża i zaczyna się poniżej 1K a potrafi się skończyć powyżej 4K - tu już można zaszaleć ze sprzętem opartym na 6 lub 8 głośnikach [choć dla innych to za niska kwota].
musisz zobaczyć co oferuje rynek, bo cena będzie uzależniona od producenta, tego czy w wyposażeniu jest subwoofer i czy jest przewodowy/bezprzewodowy i najważniejsze - zastosowanych rozwiązań technologicznych [jakie i ile gniazd wejść/wyjść, jakie formaty dźwięku obsługuje] itd, itp.

pamiętaj - tego typu sprzęt będzie miał większe grono przeciwników, niż zwolenników.
 
Do góry