Kino domowe do 1500

darknez

New member
Witam. Mam zamiar kupić kino domowe do 1500zł. Mam telewizor LG, dlatego też myślę, żeby kino też kupić od LG. Musi mieć koniecznie blu-ray 3D.
Podoba mi się takie: LG HX906TA. Co myślicie? Czy lepiej wziąść innej firmy?
 

darknez

New member
Czy kupując LG HT906TA z odtwarzaczem dvd i dokupując blu ray 3d to będzie to samo jakbym kupił
LG HX906TA? Wtedy wyjdzie taniej niż jakbym wziął z blu ray 3d w zestawie...
 

gt32056

New member
Ponieważ sam szukam wg podobnych kryteriów, również byłbym ciekawy, co interesującego za taką cenę można dostać?

Wiem, wiem... 1500 zł to niewiele, ale czasami nie ma wyboru i budżet pozwala tylko na tyle. Ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś rzucił kilka propozycji na zestaw 5 głośników + BlueRay

z góry dzieki!
 

gt32056

New member
Ponieważ sam szukam wg podobnych kryteriów, również byłbym ciekawy, co interesującego za taką cenę można dostać?

Wiem, wiem... 1500 zł to niewiele, ale czasami nie ma wyboru i budżet pozwala tylko na tyle. Ale byłbym wdzięczny gdyby ktoś rzucił kilka propozycji na zestaw 5 głośników + BlueRay

z góry dzieki!



Czy brak odpowiedzi oznacza, że w tej cenie cokolwiek się kupi będzie działać tak samo? Nie ma absolutnie żadnych cech/funkcji na które powinno się zwracać uwagę kupując sprzęt w tym przedziale cenowym?

ps. U mnie 90% to będzie do podłączenia z projektorem do kina domowego (pokój ok 20 m2)
 

darknez

New member
Chyba jednak pomocy nie otrzymamy ;/
gt32056 ja chyba kupię LG HX906TA, żeby było do zestawu, bo mam telewizor LG.
Tylko teraz myślę czy nie kupić LG HT906TA (z dvd), a potem dokupić blu ray 3d, bo będzie taniej.. A głośniki w tych zestawach są takie same..
gt32056, a Ty jaki masz telewizor? Masz jakieś kino już na oku?
 
Do góry