kino domowe do 1200?

Octavianus

New member
witam,

rozważam zakup kina domowawego ;) powiedzmy, że fajnie było by zmieścić się 800 zł, ale istnieje możliwość szarpnięcia się na do 1200.

dotąd rozważałem panasa sc 465 i 560.
pokój ok. 25m2, dość podłużny. telewizorek sharp hd ready. zależy mi na jak najlepszym obrazie i dość dobrym dźwięku. nie musi być to ocz. panas.

dodam, że teraz użytkuję pionka 410 (samo dvd) i jestem bardzo zadowolony, jeśli chodzi więc o samo dvd i możliwości obrazowe, to chciałbym, żeby nowy odtwarzacz był na poziomie tegoż pionka.

jakieś rady, uwagi? :)

mam nadz, że ktoś z bogatszym doświadczeniem coś mi poradzi...czy też moje oczekiwania wobec sprzętu są wygórowane?

litości...
błagam o jakieś wsparcie merytoryczne:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Peek

New member
Bez reklam
Logitech Z-5500 fantastyczne głosniki do gier, filmow i muzyki w cenie ok 1000zł. Mozna je traktowac jako kino domowe. Spisuja sie swietnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tej cenie nic lepszego nie kupisz, a wglosniki sa naprawde bardzo wysokiej klasy!!!!!
Sam mam i oceniam 10/10 !!!!!!!!!!!
 

Octavianus

New member
Peek napisał:
Logitech Z-5500 fantastyczne głosniki do gier, filmow i muzyki w cenie ok 1000zł. Mozna je traktowac jako kino domowe. Spisuja sie swietnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W tej cenie nic lepszego nie kupisz, a wglosniki sa naprawde bardzo wysokiej klasy!!!!!
Sam mam i oceniam 10/10 !!!!!!!!!!!

ten zestaw podłączę do pionka 410? zawiera w sobie wzmacniacz??

Kerpen, dzięki, po prostu chciałem żeby jeszcze ktoś coś napisał:)
 

Peek

New member
Bez reklam
Zestaw ma właśny wzmacniacz ma nawet własny mini-amplituner czyli .tzw dekoder dźwiękowy. Wydaje mi się, że nie mozna go podłączyć do amplitunera ale spytaj na allegro i w media markt bo nie jestem pewien
 

Octavianus

New member
mnie zastanawia 550.
ktoś jest w stanie porównać obraz z pioneera 410 i panasonica 550?
850 ma cztery pionowe kolumny, więc odpada. potrzebuję dwóch dużych, dwóch małych (układ pokoju)

edit: na skapcu jest dużo, bardzo dużo pozytywnych opinii 550tki. mnie głównie interesuje utrzymanie wysokiiej jakości obrazu, którą mam na pionku 410. gdyby nie to, kupiłbym jakieś kinko i za 700zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry