Kino domowe 5.1 + ampli 6-7tyś

Smagus

New member
Witam
Szukam kina domowego w cenie 6-7 tyś. Byłem już na odsłuchu i podobało mi się połączenie denona 2113 i kolumn monitor audio mr6 mr2 i mr center. Nie wiem jaki subwoofer wybrać do powyższego zestawu, a możne też zaproponujecie mi lepszy zestaw.
Z góry dzięki
Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Trafiłeś w bardzo dobry sprzet. Ampli mocniejszy zawsze dobry, fajne ampli robi też Marantz. Kolumny OK, mozesz posluchac Dali Zensor.
Suba mozesz dobrac do zestawu jesli jestes estetą, lub coś z REL.
A na tym ampli słuchasz też muzyki czy to tylko do kina? JEsli do muzy to ile% muza, ile reszta?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak masz możliwość to odsłuchaj jeszcze te kolumny o których mówi krzysiek. Skoro już Ci się podobało połączenie z MR6 to jesteś na dobrej drodze, mogą się okazać finalną decyzją:). Ja owe kolumienki posiadam i jestem z nich bardzo zadowolony, dla mnie byłą to najlepsza opcja w tych pieniądzach. Trzeba pamiętać, że każde ucho jest inne i każdy ma inne preferencje :)
 

Smagus

New member
Dzięki za porady. Spróbuję jeszcze odsłuchać Dali Zensor. Subwoofer koniecznie musi pasować do pozostałych kolumn-ultimatum żony. :smile:
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Rzadko kiedy tak szybko dokonuje się wyboru. Wlasciwie koledze Smagus zostało zorganizowanie odsłuchu MR oraz Zensor i dokonanie ostatecznego wyboru ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiesz, to już ładna kwota i całkiem przyzwoity zestaw. W wiekszosci jest tak, ze na suba mozna dozbierac i dokupic później. Wg mnie warto. O ceny pytaj naszego uzytkownika Blackninja. Wiekszoc forumowiczow się u niego zaopatruje, ceny najnizsze na rynku. Bez obaw.
 

Smagus

New member
Praktycznie każdy rodzaj muzyki z przewagą rocka/metalu i klasyki. Raczej cicho słucham muzyki, ale w kinie już wolałbym trochę głośniej.
 

Smagus

New member
Jakie są różnice między denonen 2113 a x2000, ponieważ ten drugi jest droższy o jakieś 500zł i nie wiem czy jest sens dopłacać.
 
Do góry