Kino domowe 5.0 do 3000zł

jhrebel

New member
Witam.Posiadam amplituner denon avr3313 i szukam odpowiednich kolumn do niego.Na początku chciałem kupić zestaw JAMO S628HCS + JAMO SUB 210 wszystko w kolorze Dark Apple.To jest mój ulubiony kolor jeżeli chodzi o kolumny.
Pózniej zadzwoniłem do salonu ze sprzętem żeby czegoś więcej dowiedzieć się o tych kolumnach.Koleś powiedział że do 3k lepiej żebym zastanowił się nad tymi zestawami

JBL ES 80 PACK 5.0
WHARFEDALE Diamond 10.6 10.1 10.CS

najbardziej polecał mi zestaw
WHARFEDALE Diamond 10.7 10.1 10.CS
cena przekracza 3k bo chce 3,3k.I niby te kolumny są też zalecane przez denona.

Pokój mam 25m2,najwięcej będą używane do kina a muzyka różna bez nastawienia jakiegoś rodzaju.
Co powinienem wybrać.Mogą być też kolumny innych firm.Proszę o pomoc.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Możesz zobaczyć nowe JBL Studio, Melodika BL4 i oczywiście te Diamondy 10.7 , pisz na priva do blackninja o ceny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jhrebel

New member
To o jamo,JBL ES 80 PACK 5.0,WHARFEDALE Diamond 10.6 10.1 10.CS mam zapomnieć.Nie wiem czemu ale nie mogę do blackninja wysłać emaila.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jamo są bardzo charakterystyczne głośnikami -z bocznym bass reflexem, więc potrzebują sporo powietrza po bokach, JBL ES są bardzo fajne do kina, ale nowe JBL STudio, już dużo bardziej uniwersalne i moim zdaniem grają lepiej, a co do 10.6, to nie ma dużej dopłaty do 10.7, a warto..
Blackninja pewnie też się odezwie, póki co link do jego profilu HDforum - Zobacz Profil: blackninja
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Za 3k można mieć lepsze kolumny niż Jamo. JBL ES jak kto lubi, dla mnie bardziej do kina i dyskotekowej muzyki. Suba nie musisz od razu kupować, tym bardziej że konkretny też kosztuje od 1500zł w górę. Masz dość dobrej klasy amplituner i szkoda do niego podpinać sporo tańsze kolumny. Przeważnie sprzęt dobiera się odwrotnie, gdzie na kolumny idzie większość budżetu. Na subwoofer najwyżej sobie dozbierasz:grin: Zobacz zestawy Melodika BL 40, Monitor Audio MR6, KEF C7, Klipsch F20, Taga Platinum F80/100. Radzę wcześniejszy odsłuch i skontaktowanie się z Blackninja w sprawie cen.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miałem wcześniej Denona z Oli40 (aktualnie to Melodika BL40) i byłem zadowolony. Powinny nagłośnić 25m2. Za trochę ponad 3k kupisz zestaw 5.0. Posłuchaj też kolumny, które proponują koledzy to będziesz wiedział co Ci pasuje.
 
Do góry