Kino domowe - 20m2 - do 2500 może więcej

acee

New member
Moi drodzy,
czytam forum, czytam i naczytać się nie mogę. Dużo porad, dużo wskazówek, a ja nadal jestem w kropce.

Mam do wydania 2.500 zł, może delikatnie(!) więcej. Pokój o pow. 20m2 (blok). DVD nie uwzględniam.
Preferencje sluchania - dvd/muzyka - 50/50.
I teraz najgorsze wymagania:
- bardzo zależy mi na wejściu USB w amplitunerze,
- wejście HDMI koniecznie,
- kolumny muszą być małe, może nie mikroskopijne, ale umeblowanie nie pozwala na postawienie frontów podłogowych.

Amplituner:
Myślałem nad HK 147, jednak on nie ma USB.
Wiem, że jest model Onkyo (jaki?)z wejściem USB w całkiem przystępnej cenie.
Może Pioneer VSX 917?

Kolumny:
Z tego co poczytałem to HK - HKTS 11 lub JBL SCS 178.

Jak będą pracowały ze sobą poszczególne podzespoły? Proszę o rady i pozdrawiam :)
 

acee

New member
Myślałem jeszcze nad amplitunerem DENON AVR -1508. Myślicie, że jest lepszy od Harmana lub Onkyo?
Co do głośników, przeczytałem niezłe opinie o Infinity Primus HCS.
Co wy na to?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Denon jest porównywalny w kinie - ale w stereo Harman zagra chyba ciut lepiej.
No i pomyśl o kolumnach Dali lub Jamo
 

acee

New member
Niestety nie wchodzą w grę żadne kolumny podłogowe. Ubolewam nad tym ale co zrobić, muszę kupić coś mniejszego, pytanie co? Coraz bardziej przekonują mnie JBL SCS 178 i Infinity Primus HCS.

Ampli: ciągły dylemat, jedni piszą, że HK 147 wymiata w tej klasie i nie ma sobie rownych. Jednak czy Onkyo albo Denon nie mają lepszego wyposażenia? Nie ukrywam, że kupuję sprzęt na wiele, wiele już lat i chciałbym aby był w miarę przyszłościowy. Pomóżcie, bo im więcej czytam na ten temat, tym bardziej chce już mieć sprzęt w domu i delektować się brzmieniem ;)
Dzięki za wszystko i pozdrawiam.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
HK AVR147 jest sporo lepszy od 1508 i to nie tylko w stereo :)
Do tego Infinity Beta HCS i będzie dobrze, niestety ciut wystajemy za budżet.
 
Do góry